Via SMS: První půjčku můžete získat ZDARMA

Extra rychlé půjčky Via SMS

Potřebujete rychlou finanční injekci, kterou využijete na úhradu nedoplatku za plyn, na opravu automobilu nebo na jiné účely? Rychlá půjčka od Via SMS s.r.o. je vhodná pro každého, kdo preferuje bezproblémové vyřízení online a jednorázovou splátku v předem smluvený termín. Pro nové zákazníky je navíc připravena tzv. první půjčka zdarma. Co byste o produktu měli vědět, než ho využijete?

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Rychlá půjčka Via SMS se pohybuje ve výši od 100 do 20 000 Kč. Noví klienti si mohou půjčit maximálně 8 000 Kč, ale zato s nulovou výpůjční úrokovou sazbou a nulovými poplatky. Doba splácení se pohybuje v rozmezí 7 až 30 dní. Pokud úvěr nedokážete splatit v termínu, můžete si (za poplatek) dobu splácení prodloužit.

Jaké jsou podmínky pro schválení půjčky?

Žadatelé o úvěr musí disponovat mobilním telefonem a bankovním účtem. Napoprvé budete potřebovat také kopii občanského průkazu a doklad o výši příjmu. Schválení vaší žádosti nemusí zabránit ani to, že jste u jiné společnosti neuspěli. Podmínkou je, aby vás jiná instituce nevedla jako dlužníka.

Rychlá nebankovní půjčka Via SMS

Jak půjčku získáte?

Nebankovní půjčka Via SMS je koncipována s ohledem na snadné a rychlé vyřízení. Na webu poskytovatele najdete online kalkulátor, na kterém si zvolíte výši půjčky a délku splácení. Noví klienti pak musí zadat osobní údaje (jméno, rodné číslo, číslo mob. telefonu atd.). Po doložení dokumentů totožnosti a výše příjmů obdržíte SMS s aktivačním kódem. Ten zadáte do svého uživatelského profilu a dle instrukcí zažádáte o půjčku.

Za jak dlouho dorazí peníze na účet?

Žádost o půjčku od Via SMS je vyřízena okamžitě. V případě kladného rozhodnutí o poskytnutí úvěru poskytovatel převede peníze na účet klienta během několika minut. Rychlost připsání však samozřejmě závisí na vaší bance.