Úvěry bez prokazování příjmů

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Peníze, které vyděláte, nehrají roli jenom ve chvíli, kdy je vaším cílem si našetřit a něco si koupit. Vydělané finanční prostředky mohou hrát velmi často roli také ve chvíli, kdy si žádáte o úvěr. A to pro možnost posouzení vaší bonity. Nutno říci, že to není vždy nutné, jelikož na trhu existují i úvěry bez prokazování příjmů (půjčky bez doložení příjmů). Pokud právě nad nimi přemýšlíte, podívejte se společně s námi na ty nejdůležitější informace, které se jich týkají. Začít musíme tím, kde úvěr bez prokazování příjmu vlastně najdete. Nejedná se o banky, jelikož u nich je poměrně složité peníze získat. Cestou, která vám naopak přijde vhod, je ta, že si o peníze požádáte u nebankovní společnosti. Ty jsou lákavou možností právě proto, že mají celkem benevolentní podmínky získání. A ty souvisí právě s tím, že máte jistotu toho, že příjem není nutné dokládat.

Kolik peněz mohou úvěry bez prokazování příjmů nabídnout?

Nutno říci, že škála možností je v daném případě skutečně velká a tak záleží jak na tom, v jakém segmentu se budete držet, tak i na tom, jakého poskytovatele oslovíte. Pokud se podíváme na tu nejnižší možnou sumu, která může být dostupná, tak se jedná o částky ve výši několika set korun českých. Ty se mohou hodit hlavně na různé krátkodobé finanční problémy, tedy v situaci, kdy peníze potřebujete rychle. Jsou ale i možnosti, kdy můžete získat i několik milionů korun. I toto je cesta, kterou se lze vydat – třeba když plánujete vyšší výdaj, spojený třeba s financováním nemovitosti.

Charakteristika půjčky může být různá

Že je mnoho možností, jak mohou úvěry bez prokazování příjmů vypadat, jasně dokládá široká škála společností, které je aktuálně mají k dispozici. Pokud budeme konkrétnější, tak nemusí být problém získat peníze v neúčelové formě – na cokoliv, tak i ve formě účelové, kdy poskytovatel určuje, na co je možné je využít. Dále nesmíme opomíjet to, že peníze mohou být získány jak v klasické, bezhotovostní formě, převodem na účet, tak i v hotovosti. Tedy na ruku, a to například na pobočce společnosti, nebo i od obchodního zástupce.

Jaké jsou podmínky získání?

Záleží hlavně na poskytovateli. Pokud se jedná o úvěry bez prokazování příjmů spadající do segmentu mikropůjček, není pro získání nutné udělat nic jiného, než si jenom jednoduše požádat. A za pár minut bude vyřízeno. Získat je množné dokonce i desetitisíce korun českých. Jsou ale i možnosti, kdy je třeba mít ručitele, nebo ručit bytem, domem, či pozemkem. Tedy nemovitostí. To už mluvíme o vysokých částkách, konkrétně o těch milionových, které jsou dostupné v segmentu nebankovních amerických hypoték. Pokud jde o půjčky označované jako spotřebitelské úvěry, je třeba říci, že i zde je možné dosáhnout na peníze bez doložení příjmu. Roli hrají hlavně individuálně podmínky každé nebankovní společnosti.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: