UniCredit Bank – půjčka

UniCredit Bank - půjčka

Oblíbená klasika mezi českými bankovními domy, se kterou můžete prodiskutovat široké portfolio různých produktů. UniCredit je značkou, co přišla do tuzemských podmínek v roce 1996 a dnes sídlí v Praze v budově Filadelfie. Jak vypadají podobné půjčky, které si spotřebitelé sjednávají u této banky?

Klasický spotřebitelský úvěr je možné dohodnout až do hranice jednoho milionu korun. Pojďme se podívat na řeč čísel, která nabízí banka, jejímiž oblíbenými barvami jsou už dlouhá léta červená a bílá.

Dvacet tisíc je zde jako minimum

Jak konkrétně tedy vypadá půjčka UniCredit Bank? Minimální částka činí dvacet tisíc korun, maximální pak jeden milion, respektive – naprosto přesně pak 998 500 Kč. Splátkový kalendář? Dvanáct až šestadevadesát měsíců, tedy v praxi rok až osm let. Konkrétní měsíční splátka je pak na dohodě podle potřeby klienta, jsou připravené velmi různorodé možnosti.

Žádost nad 300 tisícovek může mít podmínku v podobě spolužadatele, pro manžele je to pak povinností. Nutné je jistě také potvrzení o příjmu.

Presto půjčka UniCredit Bank začíná s úroky těsně pod hranicí čtyř procent, konkrétně pak tedy na 3,89 % p. a. Neúčelová záležitost, samozřejmě – financovat je možné naprosto cokoliv, podle potřeby klientů. Pět odložení splátek (začít jde teprve u desáté splátky v pořadí) a několikero variant pojištění, které je u podobných dlouholetých půjček takřka až nutností. A jen tak mimochodem, poplatek za poskytnutí úvěru činí patnáct stovek, ale jakékoliv další poplatky zde už neočekávejte.

Finance čerpáte bezodkladně poté, co podepíšete smlouvu. Konkrétní podmínky? Plnoletost, trvalý pobyt v ČR, stejně jako příjem – půjčku nedostanou žadatelé, kteří jsou právě ve zkušební, resp. výpovědní lhůtě. Další jsou v nabídce UniCredit pojistky, spoření a investice, karty a například i dětské konto.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: