UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia – znáte ji?

Jde o nováčka ve světě bankovních domů? Ale vůbec ne, tato značka byla založena už v roce 1996. Dnes sídlí v Praze na Želetavské ulici a lídrem firmy je bankéř Jakub Dusílek, český trh navštívila poprvé v roce 2007, od čehož se odráží i její kód 2700. Základ UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia bychom hledali v 15. století Itálii, tedy zemi, kde vlastně vznikají i první banky v moderním smyslu tohoto slova. UniCredit působí po celé Evropě, celkem má více než čtyřicet milionů klientů a přes osm tisíc poboček. V ČR pak pracuje pro tuto značku přes tři tisíce kmenových zaměstnanců.

Tři základní varianty osobních účtů

Start pro každý den, Top pro nejvyšší standard nebo Open pro vaši jistotu a svobodu, tak zní názvy a podtituly bankovních produktů, které jsou v rámci UniCredit naprostým základem. V žádné z verzí nechybí výběr z bankomatů UniCredit doma i jinde v Evropě, pokud budete vybírat částku nad 2000 Kč, můžete ze všech bankomatů v ČR uskutečnit také bezplatné výběry. V nejvyšší verzi účtu je možné i mít další konta v eurech nebo amerických dolarech, což je praktické hlavně pro cestovatele po světě. Co dalšího ještě přináší značka s červenobílým logem? Je to dětský účet, jenž lze otevřít prakticky od narození až do patnáctin, v osmi letech věku dítěte může být vystavená také platební karta. Dětem lze nastavit i konkrétní denní limit výběru, a to 200, 400 nebo 500 korun českých.

A jak jsou na tom půjčky?

Nabídka půjček je vlajkovou lodí UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. V základní nabídce je tzv. Nová půjčka, ale i možnost refinancování půjček, auto úvěr nebo půjčka na bydlení. Nová půjčka přináší rozmezí 20 tisíc korun a jednoho milionu, splátkový kalendář si lze rozložit mezi 12 a 120 měsíců, respektive 1 až 10 roků. Účel nerozhoduje, půjčka je tedy určena v podstatě na cokoliv, co právě uznají klienti za vhodné. Milionový limit je platný i pro refinancování půjček. Půjčka na bydlení začíná na 100 tisících korunách a končí na milionu, splátkový kalendář je stejný jako u jiných produktů.

Další v řadě jsou hypoteční úvěry, které jsou pro UniCredit Bank velmi důležitým tématem. Jaké parametry má tedy Nová hypotéka? Rozptyl je skutečně velkorysý, půjčit si lze sumu v rozmezí 200 tisíc korun a 20 milionů, splátky nastavit mezi 1 a 30 let. Hodnota nemovitosti přitom může být v případě, že se k tomuto kroku rozhodnete, dokonce až třicetimilionová. Možné je rovněž tzv. refinancování hypotéky, kde jsou limity nastavené stejnou měrou.

Podívejte se i na nabídku pojištění

Široká paleta různých pojistek, ať už je to životní, majetkové či cestovní pojištění, ale také pojištění vozidel, to je to, co nabízí UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. K dispozici je pak i doplňkové pojištění pro platební kartu či pojištění schopnosti splácet v případě hypotečního úvěru, variant je zde hned několik.

Spoření a investice jsou tady také

Vklady a spoření, jednorázová investice, ale také první kroky ve světě investic, se kterými se může zájemce o tuto problematiku dostat mnohem dál. Nabízí se také investiční akademie, díky níž bude začínající investor lépe v obraze. Přímým předchůdcem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je další velmi populární značka. Živnostenská banka je pojem, který zná opravdu každý z těch dříve narozených.

Připraveno je i zajímavé zázemí pro firmy, UniCredit Bank tedy není značkou jen pro fyzické osoby a drobné střadatele. Jde o značku, která působí kromě ČR také na Slovensku, v Rumunsku i Turecku, stejně jako řadě dalších evropských zemí. Má za sebou silné finanční zázemí, vznikla sloučením devíti top italských bankovních domů.

Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED