Tetička – půjčka

Tetička - půjčka

Klasická nebankovní půjčka s krátkodobou splatností, která přinese několik tisíc korun do výplaty nebo nejnutnější domácí výdaje. S minimální porcí administrativy, ale také zajímavými podmínkami pro ty, kdo nedosáhnou na klasickou bankovní půjčku a chtějí jen relativně malou částku.

Půjčka od Tetičky nabídne široké možnosti, ale také velmi přehledné grafické rozhraní.

Provozuje ji dobře známá společnost Fair Credit, která poskytuje i jiné úvěry. Kolik si s Tetičkou můžete půjčit?

Úvěrový limit je zpočátku poměrně nízko

Splatnost až třicet dnů, ale také relativně nízký úvěrový limit, který asi nepotěší všechny potenciální zájemce. Jistě, půjčka Tetička vám nabídne „jen“ osm tisíc korun, to je maximum, s nímž lze počítat, minimálně však tisícovku. Tedy alespoň pokud jde o nováčka, protože po splacení první půjčky, která je až na třicet kalendářních dnů, je už úvěrový limit podstatně navýšen – činí totiž až celých dvacet tisíc korun.

Stačí v zásadě jen deset minut, po této době od odeslání žádosti můžete mít na účtu vyžádané finanční prostředky. Ověření totožnosti a další formality spojené s tímto úvěrem jsou tedy poměrně snadné a nekomplikované, a to i pro naprosté nováčky. Jde o neúčelovou půjčku, která nevyžaduje složité prověřování bonity klienta – je tedy určena i pro ty, kteří by na bankovní úvěr z nějakého důvodu vůbec nedosáhli.

Pro získání této půjčky je zapotřebí kopie občanského průkazu, zaměstnanci se prokáží posledními dvěma výplatními páskami, živnostníci posledním daňovým přiznáním, penzisté dodají důchodový výměr. Minimum podmínek a rychlá dohoda, to je půjčka Tetička.

Doložení příjmů je nutností, ručitele mít nemusíte

Kromě toho, že doklad o příjmech je tedy nutností a vlastní účet v bance také, nepotřebujete ručitele. Zájemce o půjčku s Tetičkou ale bude poměrně dosti prověřován, což samozřejmě není v sortimentu krátkodobých půjček vždy standardem. Kontaktní formulář se vás bude ptát i na vzdělání, zdroj příjmů a rodinu, což je administrativa poměrně obsáhlá…

SROVNÁNÍ PŮJČEK: