Tesco půjčka – Tesco finanční služby

Tesco půjčka - Tesco finanční služby

Nejenom možnost nákupů. Tesco jasně ukazuje, že dokáže nabízet i finanční prostředky. A to v celkem zajímavé výši, i se zajímavou charakteristikou. A to všechno pod názvem Tesco půjčka (Tesco finanční služby). Pokud vás konkrétně zajímá to, jak daný úvěr vypadá, podívejme se společně na jeho hlavní charakteristiku.

Kolik peněz umí Tesco půjčka nabídnout?

Nejprve je třeba začít tím nejdůležitějším. Jedná se o informaci spojenou s tím, kolik peněz dokáže Tesco půjčka nabídnout. Tou nejnižší sumou, která je aktuálně k dispozici, je částka 20 000 Kč. Na ní nabídka skutečně jenom začíná, jelikož dostat se lze na částky podstatně zajímavější. Pokud máme být konkrétní, tak jejich maximální výše je asi 250 000 korun českých (Tesco tuto čátsku postupně navyšuje). S půjčkou a konkrétní částkou zcela přirozeně souvisí také délka splácení. Pokud jde o tu nejkratší dobu, je možné mít peníze přesně 36 měsíců. Tedy tři roky. Pokud jde naopak o dobu zcela největší, rozhodně není jakýkoliv problém s tím, že je možné finance splácet po dobu 84 měsíců.

Jakými způsoby si lze požádat?

I v tomto směru je Tesco půjčka poměrně zajímavá. Začneme klasikou, kam můžeme řadit možnost toho, že si o peníze požádáte online. A to kdykoliv, odkudkoliv a velmi jednoduše. Zvolit můžete ale i druhou možnost, kdy zavoláte na konkrétní infolinku, a operátoři vaši žádost zpracují. Třetí možnost je poté určena pro toho, kdo má rád osobní kontakt na pobočce (pobočkách) Tesco. V takovém případě je možné žádost podat na stánku finančních služeb. A to navíc s tou jistotou, že zde lze ve výjimečných případech přesáhnout maximální limit a dosáhnout až na 500 000 Kč.

Jak lze peníze získat?

Podmínky schválení jsou vcelku jednoduché a tak to hlavní, co hraje roli, je určitě plat (půjčky nejsou bez nahlížení do registru dlužníků – půjčky nejsou bez Solusu) a celková bonita žadatelů (půjčky nejsou pro dlužníky a zadlužené). Co je zcela jistě potěšující zprávou, to je informace o tom, že není nutné mít ani ručitele, ani není třeba ručit jakýmkoliv majetkem (půjčky bez ručitele). Pokud jde o následné pozitivní schválení a vyplacení půjčky, je možné vydat se několika různými způsoby. Buď je to klasika v podobě zaslání peněz na účet (Tesco půjčka ihned na účet). Stejně tak je ale možné nechat si peníze zaslat poštovní poukázkou (Tesco půjčka poštovní poukázkou) a vyzvednout je přímo na poště nebo získat v hotovosti na pobočce Tesca (hotovostní Tesco půjčka).

Tesco půjčka je bez poplatků

Hlavní pozitivum jsme si nechali na konec. Je to informace o poplatcích. I když je to nebankovní půjčka, rozhodně potěší jejich absence. S tím je spojený fakt, že se neplatí ani koruna za vyřízení žádosti, ani za poskytnutí půjčky. Stejně tak se neplatí nic navíc ani za vedení úvěru, stejně jako i za předčasné splacení. Tím se ukazuje, že je Tesco půjčka celkem výhodným nebankovním úvěrem na současném trhu s půjčkami.

Dodat musíme také to, že úrok je obvykle počítán individuálně a v některých případech může dosáhnout i několika desítek procent. V tomto případě je tedy dobré náležitě zvážit, jak bude vykalkulován konkrétně vám.

Vyzkoušejte minutovou Tesco půjčku i Vy!

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY:
Hombres nuevos pantalones deportivos de culturismo para gimnasios masculinos pantalones de algodon de entrenamiento casualeticdress inyeccion enantato pantalones cortos de verano de culturismo para hombre de verano de chamsgend, pantalones cortos de entrenamiento y fitness, pantalones cortos casuales.