Spotřebitelské nebankovní půjčky a úvěry

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Současný úvěrový segment by se dal rozdělit do dvou hlavních částí. První část se týká bank a tedy bankovních úvěrů. Druhá část se týká úvěrů nebankovních respektive nebankovních půjček. Každý z tohoto segmentu má svá specifika, ale v něčem mají i něco společné. Konkrétně v tom, že v obou případech mohou nabídnout spotřebitelské půjčky úplně každého.

Tímto názvem se dnes nejčastěji nazývají takové úvěrové produkty, u kterých máme možnost peníze využít třeba na koupi vybavení do našeho domu nebo bytu, můžeme je použít třeba na koupi nového auta, nebo na rekonstrukci a řadu dalších věcí. To vše současné spotřebitelské půjčky nabídnou.

Spotřebitelská půjčka může být účelová i neúčelová

Zajímavostí daného produktu je také to, že ne vždy se musí jednat jenom o produkt účelový. Tedy takový, u které jsme jasně omezení tím, co si můžeme a co si naopak nemůžeme koupit. V tomto případě je třeba peníze vynaložit skutečně jenom dle pokynů banky nebo nebankovní společnosti. Oproti tomu neúčelové spotřebitelské půjčky a úvěry můžeme využít dle našeho uvážení, bez nutnosti dokládat konkrétní informace třeba ve formě účtenek a faktur. Za co peníze utratíme je čistě jenom na nás. Poskytovatele zajímá hlavně to, abychom byli schopni peníze splácet.

Jak je to s jejich výhodností?

Velkým pozitivem je určitě to, že spotřebitelské půjčky a úvěry dnes patří mezi ty nejvýhodnější, které na aktuálním trhu jsou. Podíváme-li se na ně konkrétně, můžou se úrokové sazby držet i na jednotkách procent. To platí hlavně u úvěrů bankovních. Oproti tomu úvěry nebankovní se zase mohou pyšnit hlavně tím, že je s nimi spojena výhodnost v oblasti jednoduchého získání a rychlého vyřízení. Krátkodobé spotřební úvěry a půjčky lze získat do 10-ti minut s prvním vyřízením zdarma. A jaké jsou částky, které mohou nabídnout? Obvykle se pohybují v řádech několika desítek tisíc, stejně jako v řádech několika stovek korun českých. Nejobvyklejší jsou půjčky do výplaty ve výši okolo 10 000 Kč. To už je dostatečná suma peněz pro každého, ať už plánuje větší nebo menší investici nejenom třeba do svého bytu nebo majetku jako takového.

DALŠÍ PŮJČKY: