Spotřebitelské neúčelové půjčky bez rizika

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Různých úvěrových produktů je dnes na trhu na několik desítek. Pokud i vy uvažujete nad tím, jaké jsou aktuální možnosti, patří mezi jednu z oblíbených spotřebitelské neúčelové půjčky. Ty dnes patří mezi jeden z nejvyhledávanějších typů úvěrů. Je to dáno hlavně celkovou charakteristikou této oblíbené půjčky. Obvykle jsou k dispozici sumy, které lze splácet po dobu i několika let.

Konkrétní výše nabízení částky se poté odvíjí od konkrétního poskytovatele. Obecně ale platí, že není problém získat nejenom desetitisíce (krátkodobé půjčky), ale také statisíce korun (hypotéční úvěry, dlouhodobé půjčky, P2P půjčky od soukromých věřitelů). Vždy s ohledem na to, kolik konkrétně potřebujeme.

Půjčky lze využít na cokoliv

Jak už napovídá sám název, jedná se o neúčelové půjčky. To znamená, že je můžeme využít skutečně na cokoliv. Nejenom, že nás konkrétní poskytovatel nijak neomezuje v tom, za co konkrétně je možné peníze utratit. On nás ani neomezuje v tom, že by bylo nutné dokládat konkrétní faktury a další dokumenty, prokazující jejich utracení. Přesto všechno jsou však spotřebitelské neúčelové půjčky využívány hlavně s ohledem na nákup vybavení nebo elektroniky do našeho domu či bytu, stejně jako mohou být peníze využity třeba i na nákup našeho auta, nebo čehokoliv jiného. Je to jenom na nás samotných.

V bankách i u nebankovních společností

Zajímavou charakteristikou těchto úvěrů je také to, že spotřebitelské neúčelové půjčky dnes nabízejí nejenom banky, ale také nebankovní společnosti. Rozdíly jsou jasné. U banky můžeme čekat výhodnější úrokové sazby (což neplatí pro P2P půjčky), ale složitější proces vyřízení. Oproti tomu u nebankovních společností mohou být úroky o něco vyšší, ale vyřízení podstatně jednodušší. A to ať už jde třeba o samotnou rychlost vyřízení, nebo ať už jde třeba o nutné dokládání různých informací. Například první krátkodobá půjčka zdarma do 8 000, 9 000, 12 500 a nebo 15 000 Kč může být na vašem účtu již do 10 – 15 minut.

Je tedy jenom na nás samotných, jak konkrétně se rozhodneme a co pro nás bude z obou hledisek výhodnější.

DALŠÍ PŮJČKY: