Rychlé krátkodobé SMS půjčky do 5000 i pro problémové klienty

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Svůj mobilní telefon nemusíte mít jenom na volání, nebo na posílání textových zpráv svým přátelům. Může být také možností, jak jednoduše, rychle a bez problémů požádat o SMS půjčku. Právě to vám umožní krátkodobé rychlé a hlavně poctivé SMS půjčky. Dnes velmi oblíbená a vyhledávaná možnost. Sice tento typ úvěrů patří mezi nejmladší na našem trhu, ale rozhodně se nedá říci, že by tyto půjčky nebyly oblíbené.

Právě naopak. Rychlé SMS půjčky můžeme znát hned pod několika pojmy, kam se řadí půjčky před výplatou, mikropůjčky (krátkodobé půjčky), nebo finské půjčky. V principu se jedná o úvěry v tisícových částkách (2 000, 3 000, 5 000, 7 500, 10 000, 12 500 ale také 15 000 Kč), které mohou být využity na cokoliv. Nejčastěji však na řešení krátkodobých problémů s financemi.

Jaké mají SMS půjčky výhody?

Podívejme se na tento úvěrový produkt konkrétněji a to hlavně ve spojení s několika jeho výhodami. Mezi ty hlavní rozhodně patří to, že si lze skutečně požádat prostřednictvím SMS na mobilu nebo online. Schválení proběhne automaticky, bez dokládání příjmu, bez nahlížení do registru, stejně jako bez jakéhokoliv papírování a většinou jsou bez 1Kč. Stejně tak je třeba zmínit, že SMS půjčky jsou určeny pro každého, bez ohledu na to, jestli příjem má (půjčky i pro OSVČ), nebo jestli se jedná o problémové klienty (půjčky pro nezaměstnané, dlužníky, zadlužené, studenty bez příjmu, důchodce, seniory a také matky na mateřské dovolené) z hlediska finanční historie. Co také potěší, to je určitě rychlost, s jakou jsou krátkodobé SMS půjčky vyřizovány. Vše může být hotovo do 10 – 15 minut od podání žádosti. Jedná se v podstatě o vyřízení online.

Obrovskou výhodou je první půjčka zdarma, která je bez úroků a jakýkoliv poplatků.

V čem jsou specifické?

Výhody tedy máme zmapovány, tak se můžeme podívat také na základní specifikace tohoto úvěrového produktu. Pokud je pro SMS půjčky něco typické, tak určitě to, že se nesplácí pravidelně. Je třeba je vrátit jednorázově, v termínu okolo 30 – 45 dnů. Ten je ale možné si v případě potřeby zdarma prodloužit. Co je také zajímavou specifikací, to je jistě i fakt, že rychlé krátkodobé SMS půjčky nemusí být zaslány jenom na bankovní účet. Jsou společnosti, které umožní zaslat peníze třeba i na složenku, nebo je zde možnost vyzvednutí v hotovosti (na ruku).

DALŠÍ PŮJČKY: