Smart půjčka

Smart půjčka

Jedna z nabídek, které jsou na českém trhu přítomny už delší dobu a jistě je znáte, alespoň podle jména. Mantinely jsou stanovené jasně, nejde o žádnou půjčku do výplaty, ale úvěr, který je dlouhodobější. Splatnost totiž lze nastavit mezi 12 a 48 měsíců, tedy prakticky od jednoho do čtyř roků. K mání je celkem sedm různých variant, a sice 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců, nelze si tedy svobodně vybrat jiné číslo. Což nicméně nevadí, protože i tak je volba poměrně široká. O jak vysokou částku se Smart půjčkou můžete požádat? Mantinely jsou široké, nebojte se, že byste si snad vůbec nevybrali.

Dostupných je až 300 tisíc korun

Vždy po deseti tisících korunách, nejnižší, respektive nejvyšší suma je 50 a 300 tisíc. Můžete si tedy sjednat půjčku ve výši 60, 80, 100 i 110 000 Kč, podle aktuální potřeby – a připravena je i pestrá paleta dalších variant. Proto si rozmyslete částku a pak už je žádost vlastně poměrně snadná. Neúčelová půjčka? Ale ano, jistě, nemusíte se zpovídat. Připravte se ovšem na určitá pravidla, co nejsou v tuzemsku standardem. Co konkrétně zde máme na mysli?

• Doklad o příjmech je nutností, samozřejmě – vyplývá to vlastně u těchto půjček i ze zákona.

• Věk žadatele nikoliv osmnáct, ale dokonce přinejmenším 25 let. Přesně tak, 25 let a více.

• Prověřuje se tedy bonita klienta, aby bylo zajištěno, že půjčku dostane jen ten, kdo ji splatí.

Provozovatelem Smart půjčky je společnost EC Financial Services, a.s. se sídlem v Dolních Břežanech. Jde o držitele příslušné licence ČNB pro poskytovatele spotřebitelských úvěrů, tedy platí, že v tomto případě jednáte s někým skutečně transparentním. Infolinka 844 600 300 je v provozu každý všední den mezi osmou hodinou ranní a půl pátou odpoledne, k dispozici je také možnost dotázání se emailem, pokud tuto provozní dobu z nějakého důvodu nestihnete. Dříve jsme EC Financial Services znali i díky Express Cash, šlo o specialistu na hotovostní půjčky už od roku 2012.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: