Sberbank – půjčka

Sberbank - půjčka

Jedna z těch, které jsou na českém bankovním trhu spíše v pozadí, ale trpělivě čekají na svou budoucí šanci. Banku jako takovou jistě znáte, ale je pravdou, že některé jiné banky mají vyšší počet klientů. Sberbank má ale našlápnuto k zajímavému rozvoji, a to jistě nejen díky pestrému portfoliu svých produktů. Pojďme si proto říci více o půjčce, se kterou si můžete přijít až na rovný milion a splátkový kalendář si rozložit na celých osm let. Příjemné odstíny zelené Sberbank dominují, nulové poplatky za sjednání a vedení jistě také potěší zrak.

Minimum pro úvěr je třicet tisíc korun

Pestrobarevná, přesně tak se dá označit půjčka Sberbank. Připravena je jak pro relativně krátkodobé účely, tak i pro ty, kteří potřebují statisíce. Konkrétní parametry jsou potom jasně stanovené a dávají žadatelům značnou flexibilitu. Samozřejmostí je i pojištění schopnosti splácet, které je dnes obecně spíše standardem než nějakou podivnou výjimkou.

A jak tedy vypadá FÉR půjčka od Sberbank v praxi?

• 50 tisíc korun až jeden milion. Potřebujete krátkodobou investici či něco dlouhodobého?

• Splatnost je nastavitelná mezi 12 a 96 měsíců, tedy v praxi jeden rok až celých osm let.

• Bonusová sazba činí 1,99 % p. a., což je číslo, které má na českém trhu mimořádný potenciál.

Podmínkou k úspěšné dohodě je občanský průkaz a doklad o příjmech, email a mobil, nic více a nic méně, půjčka Sberbank má tak skutečně minimum náležitostí. Výhodou je jistě i krátká a přehledná smlouva.

Kromě spotřebitelské půjčky nabízí Sberbank také možnost konsolidace úvěrů, a to až do hranice jednoho milionu korun – splatnost tady bude až desetiletá, respektive na 120 měsíců.

Hypotéka je zde také k mání

Kromě klasické spotřebitelské půjčky nesmí Sberbank zůstat pozadu ani v dynamickém světě hypotečních úvěrů. K dispozici je tak 300 tisíc korun až (za určitých podmínek) 20 milionů korun, doba splatnosti od pěti do třiceti let. Daňové přiznání a občanský průkaz, to jsou základní požadavky na úspěšného žadatele právě v tomto případě.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: