Rychlé sms a online půjčky pro problémové klienty

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Rychlé půjčky se těší čím dál větší oblibě. A to jak rychlé bankovní půjčky, tak i rychlé nebankovní půjčky. Oba typy půjček dělíme z hlediska výše vypůjčené částky respektive délky splatnosti na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé.

Krátkodobé půjčky jsou obvykle v hodnotách od 500 do 20 000 Kč se splatností od 1 do 45 dní.

Střednědobé půjčky jsou obvykle v hodnotách od 20 000 do 100 000 Kč se splatností do nějakých 36 měsíců (splatnosti se liší v závislosti od různých poskytovatelů).

Dlouhodobé půjčky jsou obvykle v hodnotách vyšších než je 100 000 Kč a splatnosti bývají vyšší než je 36 měsíců. V rámci těchto splatností si musí žadatel o půjčku vybrat, zda chce bankovní nebo nebankovní půjčku. Vše záleží na jeho finančních možnostech z hlediska splácení. Nebankovní půjčky mají obvykle kratší termín splatností, vyšší měsíční splátky a vyšší úroky. Za to bankovní půjčky se pyšní nižšími měsíčním splátkami, nižšími úroky a především delší dobou splatnosti.

U bankovních půjček bohužel naráží problémoví žadatelé (klienti). Jedná se v podstatě o žadatele v exekucích. Těmto žadatelům banky ve většině případů ani nepůjčují. Proto se problémoví žadatelé obracení na nebankovní společnosti.

Nebankovní společnosti nabízí rychlé půjčky pro problémové klienty. Žádosti o tyto půjčky je možné jaké sms zprávou, tak přes formuláře na webových stránkách těchto společností.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: