Rychlé prověřené nebankovní půjčky bez doložení příjmů na účet

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Potřebujete peníze, ale nemáte stabilní příjem? V minulosti byste na podobném problému při žádosti o půjčku ztroskotali, dnes už je ale situace trochu jiná. Pravda, při žádosti o půjčku v bance se bez potvrzení o pravidelném příjmu neobejdete a musíte s ním absolvovat schvalovací kolečko úvěru. Ovšem zdatnou konkurencí bankovních půjček jsou dnes nebankovní půjčky.

Řada z nich vám poskytne krátkodobé půjčky i bez doložení příjmů.

Uzavřít půjčku jde rychle a jednoduše

Každý z nás se může někdy ocitnout v situaci finanční tísně, kdy se neobejde bez půjčky, například v případě ztráty zaměstnání. V takovém případě nemůžete doložit stabilní a dostatečně vysoký příjem, ovšem výdaje nepočkají. Banky vás budou posuzovat jako problémové klienty, kteří jsou nedostatečně bonitní a úvěr vám zamítnou. Podle bank do této kategorie můžeme zařadit všechny dlužníky (půjčky pro dlužníky), nezaměstnané (půjčky pro nezaměstnané) a studenty (půjčky pro studenty). Mnohé nebankovní společnosti vám ale bez potíží úvěr poskytnou.

Požádat o půjčku je poměrně jednoduché, žádost jde podat jednoduše pomocí online formuláře (popř. SMS) s vyplněnými osobními daty. Potřebujete k tomu obvykle jenom osobní doklad. Peníze poté obdržíte na účet do 10 – 15 minut a to bez jakýkoliv poplatků předem. Pokud nemáte bankovní účet, můžete si nechat zaslat peníze na složenku (v hotovosti na ruku přímo do domu) do 24 hodin. Tento typ půjčky je samozřejmě bez zástavy a může být realizován i na více splátek.

Pozor na možná rizika

Průběh schvalování tohoto typu půjčky je velice rychlý právě proto, že je s ní spojeno naprosté minimum papírování. Vše tedy vypadá pro zájemce o půjčku velmi jednoduše a výhodně. Tím, že nemůžete doložit stabilní trvalé příjmy, jako zaměstnanci, se pro danou nebankovní společnost stáváte rizikovějším klientem než ostatní. To se projevuje tím, že krátkodobé půjčky bez potvrzení příjmů mají o o pár jednotek procent vyšší úrok. Zároveň je třeba pečlivě hlídat dodržení termínu splatnosti, které je obvykle 30 dnů. I když jsou půjčky bez doložení příjmu pro věřitele značně rizikové, obvykle není problém zdarma tuto dobu splatnosti prodloužit. Nebankovní společnosti jsou místo, kde vám opravdu půjčku.

DALŠÍ PŮJČKY: