Rychlá SMS půjčka před výplatou bez Solusu

Trh s úvěrovými produkty je dnes skutečně velmi bohatý a tak musíme říci, že různých možností, na které lze dosáhnout, je v dnešní době více než dost. Pokud budeme konkrétní, je třeba říci, že jedním z daných produktů je také rychlá SMS půjčka před výplatou. Jestliže vás zajímá, co vše dokáže nabídnout, podívejme se společně na hlavní specifikum této celkem zajímavé půjčky.

Kolik peněz rychlá SMS půjčka před výplatou nabídne?

Vždy záleží na konkrétním poskytovateli, jelikož jednotlivé výše nabízených částek se mohou celkem výrazně lišit. Pokud budeme konkrétní, tak nejnižší klasikou jsou stokoruny (obvykle půjčka 500 Kč ihned), stejně jako tisícikoruny (obvykle půjčky 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 7000, 8000, 9000 nebo 10000 Kč). Pokud se naopak podíváme na to, kolik lze získat jako maximum, jsou sumy celkem zajímavé. Mohou to být nejenom jednotky tisíc, jelikož pravdou je i to, že extra rychlá SMS půjčka před výplatou může nabídnout třeba i desetitisíce korun. A to hlavně dlouhodobým klientům.

Peníze jsou na cokoliv

U peněz ještě zůstaneme, jelikož je třeba říci, že extra rychlá SMS půjčka před výplatou může být využita v podstatě na cokoliv. Rozhodně zde není nutné doložení účelu. A to jak před žádostí, tak i po získání peněz. Jedná se o neúčelový úvěrový produkt (neúčelové SMS půjčky). Pokud se podíváme na to, na co lidé dané peníze využívají nejčastěji, je možností skutečně více než dost. Je to třeba situace, kdy s výplatou (krátkodobé půjčky do výplaty) nevyjdou, nebo jim od zaměstnavatele ještě nepřišla ta další. Stejně tak se ale peníze hodí i při nečekaných výdajích, které nejsou nic neobvyklého.

Jak si lze požádat?

Možností je několik. Jelikož je to SMS půjčka před výplatou, je jasné, že ideální cestou může být telefon. Nikoliv ale klasický hovor, jelikož cestou mnohem zajímavější je to, pokud je zaslána SMS zpráva v příslušném tvaru. Přesto ale nejvíce lidé využívá cestu internetovou (online půjčky). Stačí vyplnit a odeslat jednoduchou žádost, která je následně přijata a je také ihned vyřizována. Vyřízení půjčky je do 15-ti minut. Na co nesmíme zapomenout, to je fakt, že online není podána jenom žádost, ale online je celá půjčka vyřízena. Není třeba kamkoliv chodit a cokoliv podepisovat nebo sepisovat. Vše proběhne bez těchto povinností.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Už to, že je vše vyřízeno jednoduše online jasně přispívá k tomu, že i samotné vyřízení nebude nijak dlouhé. Je mnoho společností, u kterých může být SMS půjčka před výplatou požadována. A ty se také liší délkou vyřízení. Obvyklá doba je okolo jednoho dne. Ti nejlepší poskytovatelé však hravě zvládnou i to, že peníze odesílají třeba i do několika málo minut od podání žádosti (půjčky do 15-ti minut na účtu). Roli zde hraje hlavně individuální posouzení, stejně jako samotný automatický proces vyřízení žádosti. Hlavním faktem ale stále zůstává to, že právě tento úvěrový produkt je dnes na našem trhu tím nejlepším, a to s ohledem na to, když na peníze skutečně výrazně spěcháme. Jiné se mu nevyrovnají.

Mezi největší výhody těchto půjček patří získání peněz bez nahlížení do registru dlužníků Solus a také bez doložení příjmů. První půjčka je obvykle do 5000 – 7500 Kč bez úroků a jakýkoliv poplatků. Půjčky jsou vhodné také pro problémové klienty. Jedná se o půjčky pro dlužníky, zadlužené, dlužníky s exekucí, zadlužené v exekuci, studenty, matky na mateřské dovolené (MD) a další.

Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED