Rychlá půjčka pro studenty na OP bez příjmů

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

I studenti čas od času potřebují finance. Samozřejmě ne vždy je pro ně jednoduché je získat. Naštěstí ale existuje řešení, které přináší rychlá výhodná nebankovní půjčka pro studenty. Ta nabídne hned několik pozitiv a jedním z nich je určitě již zmíněná rychlost. A ta je opravdu unikátní, jelikož v mnoha případech může být rychlá půjčka pro studenty (studentská půjčka) poskytnuta skutečně do pár minut od žádosti.

I to je v rámci žádosti určitě dobrá zpráva, jelikož jenom málokdo by chtěl na požadované peníze čekat déle, než je skutečně nutné. V takových případech mohou studenti řešit i to, pokud jim peníze dojdou znenadání a přitom je za pár hodin budou potřebovat.

Vyřízení je jednoduché a rychlé

S rychlostí samozřejmě souvisí také samotný proces vyřízení, který patří mezi nejjednodušší v rámci celého segmentu půjček. I to jasně vede k tomu, že je rychlá půjčka pro studenty na OP bez ručitele ihned na ruku určena i těm studentům, kteří nemají příjem, stejně jako i těm, kteří měli v minulosti problémy se svými finančními závazky. A to vše proto, že není třeba příjem dokládat (půjčky bez doložení příjmů), stejně jako není nahlíženo do registrů (půjčky bez registru). Jediné, co je třeba, je podání online nebo SMS žádosti. Následně dojde k vyhodnocení, a to bez nutnosti osobních schůzek, stejně jako bez nutnosti jakéhokoliv složitého papírování, nebo bez nutnosti různého dokládání. První půjčka je obvykle zdarma bez úroků a poplatků (i 1 Kč poplatku předem).

Kromě nebankovních společností nabízí studentské půjčky a leasing také Česka spořitelna (ČS), Komerční banka (KB), FIO, ČSOB a další.

Kolik si lze půjčit?

Důležitou informací je také to, kolik vlastně rychlá půjčka pro studenty může nabídnout peněz. V tomto ohledu je výběr také poměrně široký. Jsou společnosti, u kterých je základ 500 – 10 000 Kč, což je považováno jako standard. Jsou ale i varianty, kdy si lze poměrně snadno a jednoduše půjčit až dvojnásobek horní částky. To vše poté zkombinovat s termínem splatnosti až 45 dní, které je logicky možné také prodlužovat, a mít tak půjčku i několik měsíců. To vše jsou výhody, které jsou s tímto úvěrovým produktem přímo spojeny.

DALŠÍ PŮJČKY: