Rychlá půjčka pro důchodce

Rychlá půjčka pro důchodce

V dnešní době jsou krátkodobé úvěry velmi oblíbené, ale týkají se vždy a jedině zaměstnanců? Opak je pravdou, protože o půjčku mohou žádat pochopitelně i OSVČ, byť je jejich administrativní cesta obvykle o něco delší. Platí, že i jiné skupiny žadatelů se mohou dočkat kladné odpovědi. Jsou to například penzisté, kteří se mohou také prokázat pravidelným příjmem. Jednoduše, stačí totiž výměra důchodu, která je dokladem o tom, že mají z čeho splácet své závazky. Za jistých okolností se mohou kývnutí dočkat i matky na mateřské dovolené, nicméně zde je situace poměrně složitá a kdo z řad nebankovních poskytovatelů takovou věc umožňuje, přistupuje k žádostem obvykle individuálně.

Krátkodobá výpomoc je bez nejmenších potíží

Samozřejmě, platí, že rychlá půjčka pro důchodce má nějaké mantinely, nebankovní poskytovatelé se obvykle zdráhají poskytovat sumy v řádu desítek nebo stovek tisíc korun, zvláště pokud není možné ničím ručit. A jaké jsou možnosti, pokud jde o výplatu? Je jasné, že senioři budou více než jiné věkové skupiny dávat přednost klasice, tedy hotovostním půjčkám. Ty jsou samozřejmě na našem trhu stále dostupné, i když musíme jedním dechem dodat, že jsou spíše v menšině. Najít je ale rozhodně není těžké ani pro začátečníky ve vodách tuzemského internetu.

Rychlá půjčka pro důchodce se ale nabízí i v bezhotovostní formě, která je dnes obecně mnohem populárnější, nejen proto, že se vyřídí mnohem dříve než druhá varianta. Někteří poskytovatelé mají ale svůj věkový strop, někde se nedostane na žadatele nad 65 nebo 70 let věku, jinde je maximum 85 roků. Ve hře je ale pochopitelně varianta, že si půjčku sjedná někdo mladší z rodiny, jemuž vyřízení podobných formalit nebude dělat potíže. Mimochodem, pokud jde o důchodce invalidní, jsou podmínky poskytnutí úvěru poměrně přísné a ne vždy musí jejich příjem stačit, zvláště když nemají k dispozici žádný další přivýdělek.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: