Rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky

Máte negativní záznam v registru dlužníků a banka vám tak odmítá půjčit? V tom případě se nebojte, že nebankovní sektor bude podobně přísný, protože podmínky jsou podstatně benevolentnější, byť pochopitelně nemůžete očekávat jednání o velkých sumách v řádu statisíců korun. V případě, že vám poskytovatel z nějakého důvodu nevyhoví, ale čekejte jednání na rovinu a okamžitou odpověď, což je určitě férové. Záleží také, kvůli čemu jste v registrech zaznamenáni. Pokud jde o mobilní paušál a pozdní platbu, určitě to nijak nevadí. Avšak v případě, že bude situace vážnější, možná někteří poskytovatelé nebankovních půjček zařadí ve finále zpátečku.

Drobná věc z minulosti neohrozí plány

Je pravda, že rychlá půjčka pro dlužníky nemusí znamenat žádné potíže, zvláště pokud máte minimální vroubek z let minulých – a jde jen o dluh v řádu nanejvýš několika tisícikorun. Bez dlouhého čekání na odpověď a s maximálně transparentním přístupem, menší suma peněz je připravená prakticky okamžitě. Schválení krátkodobých nebankovních půjček je totiž instantní, a pokud odešlete žádost během obvyklé pracovní doby, je odpověď v řádu několika málo minut vlastně téměř jistotou. A přesně tak jste si to vlastně původně přáli, že?

Individuální posouzení? Ano, samotný záznam v registrech není určující, nerozhoduje, jestli bude rychlá půjčka pro dlužníky možná či nikoliv. Zamítnutí musí mít více důvodů než jen konkrétní výpis z registru, který působí na první pohled různě – je třeba jej bedlivě projít, posoudit, zjistit, v čem vlastně byl tehdy problém. Mimochodem, registrů dlužníků je v českých podmínkách více, v některém může žadatel figurovat, v jiném zase naopak nebýt. Záznamy se nejčastěji po pěti letech smazávají a nejsou tedy už dohledatelné. Pokud jste před více lety zapomenuli uhradit paušál za telefon, internet nebo nedoplatek za odběr elektřiny, nebude to vůbec ke škodě – zkrátka jde o věc, která je z pohledu bankovních i nebankovních půjček už opravdu brána jako promlčená.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: