Rychlá půjčka na ruku

Rychlá půjčka na ruku

Máte v oblibě klasické hotovostní transakce a tvoří většinu toho, co platíte? Složenky, ale i nákup v supermarketu, raději než QR kód nebo platební kartu používáte hotovost, bankovky, na které si můžete reálně sáhnout. Je to tak pro vás příjemnější a není divu, ještě před dvaceti lety si nikdo nedokázal představit, jaký boom bezhotovostních plateb v 21. století vůbec nastane. Dnes a denně jsme však svědky, že hotovost ustupuje do pozadí. Přesto je však mnoho těch, kdo žádají o půjčku, kterou jim vyplatí kurýr takzvaně na ruku, tedy v hotovosti oproti podpisu smluvní dokumentace.

Desítky tisíc korun jsou nejtypičtější

V jakém rozmezí je obvykle na českém trhu s nebankovními úvěry nabízena rychlá půjčka na ruku? Nejčastěji se setkáte s desítkami tisíc korun, ale výjimkou nejsou ani vyšší sumy. A kolik vlastně potřebujete vy? Je samozřejmě jasné, že důvody jsou různé, ale ty si poskytovatel ověřovat nebude. Podobný druh úvěru je totiž striktně neúčelový, jinými slovy – nesetkáte se s otázkou na účel využití financí, které dostanete vyplacené. Podmínkou je ale osobní schůzka, která se nemusí nutně odehrávat na kamenné pobočce.

Rychlá půjčka na ruku se totiž dá jednoduše dohodnout i u vás doma, v předem smluvený čas, kdy přijde na návštěvu kurýr nebankovního poskytovatele. Peníze dostanete obratem poté, co se seznámíte s podmínkami smlouvy a podepíšete ji. Smlouva je obvykle krátká a věcná, není důvod v ní něco korigovat a upravovat. Není tedy důvod na nic čekat, můžete se spolehnout na naprostou diskrétnost poskytovatele. Žádná třetí strana se nemusí dozvědět, že si půjčujete peníze.

Jednoduchá dohoda, splátky každý týden

A jak probíhá splátkový kalendář? Rychlá půjčka na ruku nepodmiňuje ve splátkovém kalendáři bezhotovostní transakce, nejčastěji se řeší situace tak, že kurýr vás každý týden (nebo měsíc, podle dohody, kterou uděláte na prvním sezení) ve smluvenou dobu navštíví a vybere si poté svou splátku. Nemusíte řešit už nic dalšího, čekat na složenky, které by vám přišly do poštovní schránky a tak podobně, vše se totiž doladí poměrně jednoduchou formou.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: