Rychlá nebankovní půjčka pro seniory i důchodce

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Důchodců je stále více. Navíc platí, že velmi často nemají tak vysoké důchody, aby s nimi zvládli vyjít, nebo aby si zvládli také našetřit potřebné finance. I proto se většina z nich potřebuje finanční pomoc, a to ve formě půjčky. Pokud i vás zajímá, jaké možnosti na trhu jsou, podívejme se na to, jaké půjčky pro seniory a důchodce existují.

Nebankovní segment dominuje

Není žádnou výjimkou, že nejvyhledávanější možností, kde se dá malá dostupná půjčka pro seniory a (i invalidní) důchodce najít, přináší samozřejmě nebankovní segment (nebankovní půjčky). Právě zde je minimální důraz na celkovou bonitu, a tak mohou projít i osoby, které už nepatří mezi ekonomicky činné. Nejlépe na tom jsou v segmentu mikropůjček, kdy příjem není ověřován vůbec (půjčka bez doložení příjmů) a není ani nahlíženo do registru. Pokud se senioři vejdou do potřebné hranice spojené s věkem, nic jim nebrání peníze získat.

Stejně tak ale není problém získat i klasickou nebankovní půjčku. I ta dnes patří mezi půjčky pro seniory a starobní důchodce, u kterých není problémem jednoduché získání. Konkrétně proto, že i na samotný důchod od státu mnoho společností pohlíží jako na určitou formu mzdy. Ta je navíc pravidelná a stále ve stejné výši. A tak na základě ní není problémem požadované finance jednoduše a rychle získat.

U bank jsou problémy

U bank jsou většinou problémy a bankovní půjčky jsou pro důchodce nedosažitelné. Zde jsou podmínky nastaveny mnohem tvrději a tak se zde půjčky pro seniory a důchodce téměř neposkytují. A to jak proto, že jsou daní lidé již ekonomicky neaktivní, tak i proto, že vzhledem k nízkému důchodu a vysokému věku mohou pro bankovní domy představovat vysoké riziko.

Proto je lepší možností, jak potřebné finance získat, jsou půjčky napřímo od soukromých osob. Jedná se o takzvané P2P půjčky. P2P půjčka je rychlá, výhodná a na splátky. Úroky jsou v jednotkách procent. I zde platí, že důchodci a senioři nebudou mít se získáním problém. O nebankovní půjčky a P2P půjčky žádejte online. Peníze vám přijdou rovnou na účet případně na ruku (na složenku).

DALŠÍ PŮJČKY: