Rychlá nebankovní půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez registru

Získat krátkodobý úvěr, se kterým nebudou zbytečné starosti a nezahltí vás zdánlivě nekonečným papírováním? Moderní doba nepřeje dlouhým smlouvám, takže se nemusíte obávat, že na vás čeká něco podobného, pokud požádáte o klasickou nebankovní půjčku. Naopak, zřejmě budete velmi mile překvapeni. Žádné rozrušení, žádné vyplňování dlouhých formulářů, kdy často ani vůbec nevíte, co se přesně po vás žádá. Co nejjednodušší vyřízení, takové je 21. století v praxi, období, kterému už takřka dokonale vládne internet.

Registry dlužníků se zcela běžně prověřují

I když poskytovatel by měl do registrů nahlédnout, nikde se pak striktně nestanovuje, jak se má rozhodnout v případě, že najde tzv. negativní záznam – tedy informaci o tom, že jste nesplatili nějakou dřívější pohledávku včas. Rychlá půjčka bez registru tedy formálně neexistuje, ale zůstává pravdou, že ani s příslušným záznamem nemáte dveře zcela uzavřené. Nejde tedy o něco, čeho byste se měli obávat, protože poskytovatel má různá kritéria na prověření bonity klienta.

Rychlá půjčka bez registru se vyřídí rychle, neboť se obvykle týká jen relativně malých finančních částek. Pokud tedy potřebujete akutně jen několik tisíc korun, určitě platí, že se nemusíte obávat dalekosáhlého ověřování bonity klienta. To by pak bylo ještě nákladnější než předpokládaný zisk poskytovatele, ten si proto musí úvěruschopnost žadatele prověřit výrazně jednodušším způsobem.

Ověření příjmů žadatele je poměrně jednoduché

Nemusíte skenovat pracovní smlouvu, není ani nutné, abyste žádali zaměstnavatele o svolení, pokud jde o půjčku. Podobné úkony vůbec nejsou nutností, neboť rychlá půjčka bez registru se obejde bez zdlouhavých procedur. Stačí jen, abyste doložili trvalý příjem, například formou výpisu z bankovního konta, daňového přiznání za poslední rok, pokud jste OSVČ nebo také výměrou penze, pokud ji pobíráte. Proč se ještě zaobírat papírováním, když to vlastně vůbec není nutné?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: