Raiffeisen stavební spořitelna – znáte ji?

Raiffeisen stavební spořitelna - znáte ji?

Sídlí v Praze na Hvězdově ulici, reprezentuje ji bankéř Pavel Čejka a založena byla už v roce 1993. O jaké firmě je řeč? Je to Raiffeisen stavební spořitelna, jejímž majitelem je Raiffeisen Bausparkassen Holding držící devadesát procent akcií. Menšinovým akcionářem je pak samotná Raiffeisenbank.

V první řadě jde o financování vlastního bydlení, takže stavební spoření hraje zásadní roli v základním portfoliu společnosti. Není ale samozřejmě jediným produktem, který je takto nabízen, představme si proto vše, co je novým i stávajícím klientům „Raifky“ k dispozici.

Schůzka s poradcem napoví více

Nabídka Raiffeisen stavební spořitelny je hlavně o stavebním spoření, s nímž je možný v závěru roku 2022 výnos až 6,36 % ročně. Specialisté na moderní bydlení, jak zní už prakticky celé čtvrtstoletí slogan RSTS, nabízí i tzv. Raiffeisen balíček.

Účet zdarma a bez podmínek, státní podpora na stavební spoření a úspory, které jsou po šestileté vázací době využitelné vlastně na cokoliv podle klientova přání, to je celá nabídka v kostce. Dva produkty v jednom balíčku, internetové a mobilní bankovnictví, výborný přehled je zaručen. A co dalšího je pro nás připraveno, když se řekne RSTS?

Vlajkovou lodí je Rekopůjčka, která nabízí až půl druhého milionu korun, a to navíc bez nutnosti zajištění nemovitostí. Délka fixace úrokové sazby má dvě podoby, tři nebo pět roků, po dobu splácení je možné podle aktuální potřeby snižovat i zvyšovat měsíční splátky. Půjčka na družstevní bydlení umožní až dva miliony korun, opět bez potřeby ručení nemovitostí.

Do začátku přitom nemusíte mít vůbec nic naspořeného. Úvěry jsou připravené i pro bytová družstva nebo právnické osoby, půjčka na bydlení má i speciální verzi pro OSVČ. Právě na živnostníky cílí také samotná Raiffeisenbank.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: