Raiffeisen bank – půjčka

Raiffeisen bank - půjčka

Mezi bankami je jednou z těch dominantních. Raiffeisen je značka, kterou opravdu každý zná, není proto divu, že i půjčka v podání tohoto bankovního domu je velmi oblíbenou. Jaké jsou její 10parametry? Banka inspirovaná klienty, jak zní její motto, nabízí kreditní karty i spořicí účet, pojištění a hypoteční úvěr, stejně jako osobní účty. A jak je to s půjčkou na cokoliv nebo dalšími úvěry, které spadají do této obsáhlé rodiny? Pojďme se společně podívat na čísla, která se vám možná skutečně zalíbí.

Splátkový kalendář nabízí pestré možnosti

Jak vlastně vypadá půjčka v bance, kde je dominantní černá a žlutá barva? Sjednat si ji můžete online i na pobočce, jak je už dnes klasikou. Půjčka Raiffeisen bank je k dispozici v rozmezí 20 a 700 tisíc korun, splátkový kalendář minimálně půlroční, přičemž nejdelší možná lhůta je pak zde hned osm let, respektive 96 měsíců.

Jde o neúčelový úvěr, takže není nutné vysvětlovat konkrétní důvody, které žadatele vedou k podobnému rozhodnutí. Úroková sazba začíná na hranici 3,49 % p. a., což je na český trh také poměrně zajímavá cifra.

K žádosti je třeba občanský průkaz a několik volných minut. Předběžná nabídka přijde na uvedený emailový kontakt, detaily se sjednají telefonicky s bankéřem, jenž také položí důležitou otázku. Kurýr nebo kamenná pobočka? Obě možnosti jsou k mání, samozřejmě. Převod financí je pak možný na počkání. K dispozici je také pojištění schopnosti splácet, k žádosti samotné postačí vlastně jen a pouze plnoletost a občanka.

Sloučení nebo převedení půjčky? Ale jistě!

Půjčka Raiffeisen bank s sebou přináší také konsolidaci – až 700 tisíc, a to i z několika různých dříve sjednaných úvěrů. Splátkový kalendář může trvat až deset let, nejnižší možná lhůta je pak zde opět půlroční. V neposlední řadě pak Raiffeisen bank nabízí i jeden účelový úvěr, který se týká dopravních prostředků, konkrétně tedy automobilu nebo motocyklu.

Úroková sazba začíná na necelých čtyřech procentech, financování je možné pro vozy do sedmi let stáří.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: