Rychlé půjčky pro problémové klienty a dlužníky

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Půjčky, úvěry, hypotéky a jiné finanční produkty a patří mezi nedílnou součást každodenního života většiny lidí. Mezi ně se řadí také problémoví klienti. Mezi problémové klienty řadíme obecně dlužníky, zadlužené, dlužníky s exekucí, zadlužené s exekucí, nezaměstnané, matky na mateřské / rodičovské dovolené (MD), studenty, důchodce, seniory a mnohé další.

Čím se půjčky pro problémové klienty vyznačují?

Půjčky pro problémové klienty se vyznačují především svou benevolentností a specifickými podmínkami. Největší výhodou je samozřejmě to, že nebankovní společnosti, které půjčky pro problémové klienty poskytují, nenahlíží do registru dlužníků a zadlužených zvaného Solus. Dále také není nutné doložení respektive potvrzení dosavadních příjmů.

Jaké částky půjčky pro problémové klienty nabízí?

Půjčky pro problémové klienty a různé dlužníky nabízí obrovské portfolio částek, protože sem patří jak krátkodobé, střednědobé tak i dlouhodobé úvěry. Není problém si tedy půjčit menší částky okolo 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 6000, 7000 a 8000 Kč. Výhodou těchto půjček u různých nebankovních společností je možnost první půjčky zdarma bez úroků a jakýkoliv poplatků. Obvyklá výše těchto půjček je až 7500 Kč. Kolik si žadatel půjčí, tolik do 14 – 31 dní vrátí. Obrovskou výhodou některých nebankovních společností je možnost odkladu splátek až o 14 dní.

U střednědobých půjček mohou žadatelé získat desetitisíce korun se splatností až několik let. Obvyklá výše půjček je 20000, 30000, 40000 a 50000 Kč. Splatnost 12 až například 96 měsíců.

Dlouhodobé půjčky nabízí možnost získání sta tisícových úvěrů se splatností mnoha let.

Výhodou těchto půjček pro problémové klienty od nebankovních společností je také předčasné splacení zdarma.

Kam jsou půjčky pro problémové klienty vypláceny?

Forem výplat půjček od nebankovních a také bankovních společností je plná řada. Zatímco bankovní společnosti vsázejí na to, že budete chtít peníze vyplatit na účet u dané banky, nebankovní společnosti nabízí mnoho forem výplat. Nejoblíbenější formou výplaty je samozřejmě výplata na bankovní účet. Díky účtům u mnoha bank budou mít žadatelé jistotu, že peníze získají do 10 – 15 minut. Další formou výplaty je půjčka na složenku respektive poštovní poukázku. Tu si jednoduše vyberete na kterékoliv poště. Další formou výplaty je v hotovosti. Jedná se o tzv. hotovostní půjčky neboli půjčky na ruku. U toho typu půjček k vám osobně dorazí obchodní zástupce dané společnosti a peníze vám předá v hotovosti.