Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele

Kolik jich jen na trhu je? Dalo by se počítat ještě zítra, protože jsou dostupné a připravené pomoci okamžitě, nezávisle na aktuální společenské situaci a potřebách OSVČ, kteří rozjíždějí nový podnik, potřebují bleskovou hotovost a nemají rádi papírování. Proč trávit čas složenkami a obsáhlými smlouvami, když to jde vlastně i přes internet, jednoduše a velmi rychle, že? Nabízí je banky, ale i nebankovní společnosti. Je pak jasné, že podnikatelé se raději obrátí na bankovní dům, ale pokud začínají nebo nemají za poslední rok dost velký obrat, bude pro ně takový úvěr problémový. Nabízí se proto řešení z kategorie nebankovních.

Běžná záležitost, navíc bez zbytečných otázek

Provozní výdaje, které jsou úplně běžné nebo spíš investice do něčeho nového, co teprve bude, podle všech prognóz, generovat zisk? Podmínky jsou jasně dané, prokázat se IČ je nutností a v případě objemnějších úvěrů pak bude namístě i zaručit se např. nemovitým majetkem, jenž je napsaný na firmu. Půjčky pro podnikatele mají jednoduché podmínky, a i v bance nechtějí, aby bylo vyřízení zbytečně zdlouhavé – vždyť by se pak mohl bonitní klient obrátit i někam jinam, což by znamenalo do budoucna škodu. A dlouhodobá spolupráce je přeci pokaždé vítaná, nebo snad ne?

Máte dlouhodobější historii a můžete ji snadno prokázat nebo ve světě byznysu stále teprve začínáte? Nevadí, půjčky pro podnikatele jsou určeny pro obě skupiny, je ale jasné, že té první jmenované se budou zařizovat poněkud snáze. Firemní auto, ale také notebook nebo jiné vybavení, nástroje, nářadí pro řemeslníka a tak podobně, že? Neustále se dá investovat a nakupovat, jen možná nejsou právě nyní po ruce dostatečné prostředky, které pak pomůže jednoduše zajistit krátko i dlouhodobý úvěr.

Bankovní půjčka má pochopitelně o něco nižší úrokovou sazbu, ale má pověst produktu, který se vyřizuje poměrně dlouho. Půjčky pro podnikatele v 21. století vás ale dost možná překvapí, neboť doba jejich sjednávání je dosti krátká. Proč si potom ještě dělat starosti?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: