Půjčky pro OSVČ, živnostníky a začínající podnikatele

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Nejenom zaměstnanci, ale i podnikatelé dnes potřebují půjčit peníze. Navíc nemusí platit, že by je potřebovali jenom na své osobní potřeby, ale mohou je potřebovat třeba i na rozvoj svého podnikání. Podívejme se proto na několik možností toho, jaké půjčky pro OSVČ a začínající podnikatele vlastně existují a jak se mohou konkrétně lišit.

Rozhodně platí, že možností je na našem trhu více než dost, a tak si každý živnostník dokáže bez problémů vybrat vše, co potřebuje.

Jak může vypadat podnikatelská půjčka?

Začneme ihned možností, kdy mají půjčky pro OSVČ charakter standardní podnikatelské půjčky. V tomto směru nejde o nic jiného, než o nejlepší úvěrový produkt, který však musí být použitý výhradně na rozjezd a jiné investice do podnikání. Tedy například může být využitý na celkový rozvoj firmy, stejně jako může být použitý třeba na nákup nového zařízení, nového vozového parku, nebo i budov a výrobních prostor. Výjimkou nemusí být ani situace, kdy je půjčka využita hlavně v souvislosti s nákupem zboží na sklad. Dnes tento typ půjčky nabízejí především banky a o jejich nabídce platí, že je více než rozsáhlá. Problém nemusejí mít ani ti, kteří chtějí třeba i stovky milionů korun českých.

Jsou i půjčky bez konkrétního účelu

Takzvané nebankovní neúčelové půjčky jsou rozhodně o něco oblíbenější a také dostupnější. Nejenom, že je nabízejí banky, ale nabízejí je také nebankovní společnosti. Částky mohou být od několika tisíců, do několika milionů. Takové půjčky pro OSVČ jsou neúčelové a tak je na každém podnikateli, na co konkrétně je využije. Musíme dodat, že mnohdy je to samozřejmě pro svou osobní potřebu. Problém ale není použít peníze jako v prvním případě. Tedy třeba na nákup zboží, nebo na jiné rychlé financování své firmy. Bez čeho se v mnoha případech nelze obejít, to je potvrzení o příjmu. Zde však plně stačí několik faktur a daňové přiznání, které prokazuje konkrétní obraty. Mnoho bank i nebankovních společností daňové přiznání nevyžaduje, a tak se při žádosti o půjčku respektive úvěr bez daňového přiznání obejdete.

OVĚŘENÉ MINI PŮJČKY PRO OSVČ: