Okamžité půjčky pro novomanžele a páry

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Pokud se podíváme do minulosti, rozhodně máme možnost zjistit informace o tom, jaké byly dostupné úvěrové produkty. Byla k dispozici nejenom půjčka na bydlení (obvykle hypotéční úvěr), ale samozřejmostí byly třeba i půjčky pro novomanžele a páry. Ty měly jasnou charakteristiku, a to pomoci novomanželům při startu do života. Jejich specifikem bylo především to, že byly spojeny s velmi nízkou úrokovou sazbou. Dle průzkumů si na svatbu půjčuje až 1/3 mladých párů.

Dnes můžeme říci, že půjčky pro novomanžele sice nejsou tak rozšířené, ale rozhodně je několik možností, jak se k nim můžou novomanželé dostat. Mnohdy jsou pojmenovány zcela jinak, stejně jako jsou běžné i situace, kdy se jedná o běžný úvěrový produkt, který je však partnerům o něco zvýhodněný.

V bankách i nebankovních společnostech

Pokud se podíváme na nabídku konkrétních bank, můžou mít půjčky pro novomanžele obecně podobu různých produktů, které souvisí i s financováním vlastního bydlení. Může se jednat jak o půjčky na koupi nebo stavbu bydlení, tak samozřejmě také o půjčky na rekonstrukci bydlení. Banka ale není jediná možnost, jelikož stejně tak mohou dané zvýhodnění nabídnout i nebankovní společnosti. To může být nejenom trvalé, ale může se jednat také o krátkodobou slevovou akci, která souvisí třeba se snahou, aby na sebe společnost upozornila v rámci reklamní kampaně.

Vyplatí se žádat ve dvou

Zmínit musíme ještě možnost poslední. Ta sice dle mnohých nemusí patřit mezi novomanželské půjčky, ale rozhodně dokáže partnerům úvěr zvýhodnit. Jak? Tím, že žádají oba, jsou sečteny jejich příjmy. Díky tomu lze celkově dostat na vyšší částky, než pokud by si peníze žádal jednotlivec. Zapomínat nesmíme ale ani na to, že díky součtu příjmů je výrazně vyšší bonita žadatelů. Díky tomu může dojít ke snížení úrokových sazeb. Pravdou zůstává, že na historické půjčky pro novomanžele tyto možnosti nemají, ale to neznamená, že byste si jako mladí lidé po svatbě nemohli na našem trhu půjčit výhodně. Stále to možné je.

DALŠÍ PŮJČKY: