Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané

Pomoc v době, kdy v bance nepůjčí z důvodu velmi nízké bonity. Přechodně bez zaměstnání, ale přesto s nutnými výdaji, které vůbec nepočkají. Co s tím? Řešením je jistě krátkodobá půjčka sjednaná na poměrně nízkou hodnotu, řádově může jít nejvýše o několik tisíc korun. Přesně v těchto případech je možné tzv. přimhouřit oko nad těmi, kdo nesplňují obvyklé podmínky pro schválení nebankovních půjček. Nejde o nic složitého, v případě žádosti o tento úvěr se obejdete i bez složitých administrativních procesů.

Flexibilní podmínky, ale i vysoké úroky

Jsou dostupné pro široké vrstvy obyvatelstva, včetně lidí, jejichž bonita je pro banku opravdu až nevyhovující pro jakékoliv jednání. Půjčky pro nezaměstnané si ale tuto dostupnost vybírají ve vyšší úrokové sazbě, která někdy přesáhne i desetiprocentní hranici – a v rámci RPSN pak jde také do velmi vysokých hodnot. Pokud tedy hledáte úvěr jako registrovaní na ÚP, měli byste si ujasnil hlavně jedno jediné. Potřebuji vůbec takovou půjčku? Je nutné, aby se o ní jednalo a neexistují ještě jiné cesty. Pokud si tento úvěr dohodnete, dobře si promyslete všechny okolnosti, především pak konkrétní částku, kterou nezbytně nutně potřebujete. Jde o zodpovědnost, které ve světě financí určitě není nikdy dost!

Bezúčelová? Ale jistě, půjčka pro nezaměstnané není rozhodně žádná zpověď, takže se obejdete i bez (nejen časově) náročného vysvětlování důvodů, kvůli nimž potřebujete velmi akutně finanční hotovost. Jednoduchá a krátká smlouva, minimum podmínek. Plnoletost a vlastní mobil, ale také bankovní konto. Půjčky pro nezaměstnané je možné dojednat i bez konkrétního dokladu o příjmech, ale riziko na sebe bere poskytovatel – a ten bude chtít vyšší úrokovou sazbu nebo nějaké konkrétní záruky.

Rychlá a věcná dohoda je zde zárukou, rozhodně nebudete na nic dlouho čekat. Jde ale o produkt, který rozhodně na dnešním trhu nenabízí každý a když nemáte práci, musíte se připravit na to, že klasický bankovní i nebankovní poskytovatel půjček většinou odmítne o čemkoliv jednat.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: