Půjčky pro dlužníky

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Segment úvěrových produktů je dnes skutečně velmi bohatý. Je možné požádat si o peníze v bankách, stejně jako je možné požádat si o ně u nebankovních společností, popřípadě v segmentu P2P půjček. Pro běžné klienty je nabídka celkem bohatá. Jak je tomu v případě, kdy hledáte půjčky pro dlužníky? Podívejte se s námi na to, jaké konkrétní možnosti dnes můžete mít.

Jaké jsou nejznámější půjčky pro dlužníky? Ty bez registrů

První možnost, na kterou bychom se měli zaměřit, jsou rozhodně půjčky pro dlužníky a zadlužené bez registrů. Pokud jsou dlužníci něčím charakterističtí, tak je to právě tím, že mohou být v některých registrech uvedeni. A to nejenom v těch bankovních a nebankovních, jelikož se může jednat třeba i o registr exekucí, proto je vhodné hledat půjčky i pro dlužníky a zadlužené v exekuci (půjčky kde exekuce nevadí). Pokud budeme konkrétní, právě takové půjčky pro dlužníky jsou ideální ve chvíli, kdy víte, že jste v některém z registrů uvedeni a logicky nechcete, aby to při schválení dělalo problém. Nebankovní společnost do něho zaručeně nahlížet nebude. Exekuce jsou obvykle vedeny na plat.

I P2P půjčky mohou pomoci

Jedná se o segment, kde se na konkrétní žádost o půjčku skládají běžní lidé. A tak je jasné, že ti mohou sami individuálně posoudit, zda své peníze na danou žádost dají, nebo tomu bude naopak. Když se tedy podíváme na konkrétní půjčky pro dlužníky v tomto segmentu, je třeba jasně říci, že záleží hlavně na posouzení konkrétních osob. Mnoho z nich ale rádo investuje právě do rizikovějších možností, kde žadatelé nechtějí dokládat svou minulost. Nad vyřízením žádosti ale stále visí velký otazník.

Lákadlem je i segment mikropůjček

Jedná se o takzvané půjčky před výplatou (půjčky pro dlužníky do výplaty), které mezi půjčky pro dlužníky mohou také jednoduše patřit. A to z toho důvodu, že právě tyto úvěrové produkty dnes mají maximálně jednoduché podmínky získání. A to je jejich hlavní plus a také jeden z důvodů, proč o ně lidé přirozeně žádají. Jediným drobným negativem mohou být dostupné částky. Ty se často pohybují ve výši několika tisíců korun. Jsou ale i situace, kdy není problém získat i desetitisíce. Co je s tímto segmentem často spojováno, to je i možnost získat půjčku zdarma. Rázem tak mluvíme o žádosti o nejvýhodnější typ úvěru na trhu.

Máte čím ručit? Zkuste i takový úvěr

Mezi půjčky pro dlužníky patří i takové, u kterých je třeba ručit nemovitostí (úvěry pro zadlužené s ručením nemovitostí). Dnes není jakýmkoliv problémem využít v podstatě jakoukoliv nemovitost. Může se jednat nejenom o klasický byt nebo dům. Stejně tak není problémem ručit například i pozemkem, nebo rekreačním, či výrobním, ale i jakýmkoliv jiným objektem. Co je třeba dále připomínat, to je rozhodně i fakt, že když má daná nemovitost dostatečnou hodnotu, není problém, pokud se půjčka pro dlužníky pohybuje třeba i v řádech milionů korun českých. I to je na ní unikátní. Ne každý ale má dnes možnost svůj konkrétní majetek zastavit.

Půjčky pro dlužníky lze získat ihned do 10 minut na bankovní účet a do 24 hodin v hotovosti na ruku.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: