Půjčky pro dlužníky s exekucí v hotovosti

Půjčky pro dlužníky s exekucí v hotovosti

Skutečně delikátní téma, neboť půjčovat osobám v exekučním řízení je samozřejmě spíše okrajovou částí trhu a mnoho poskytovatelů nebankovních půjček o něčem podobném ani neuvažuje. Jde o ochranu investice, žadatel, jenž prochází insolvencí, respektive exekucí, totiž už na začátku nesplňuje představy o bonitě klienta. Vyřízení je obvykle rychlé a bezplatné, půjde ale řádově maximálně o jednotky tisíc nebo nižší desetitisíce. Připravte se na to, že tedy půjde o malou sumu na drobné výdaje. Víc bezesporu ani nelze v dané životní situaci očekávat, že?

Nebankovní řešení pro těžké chvíle

Jak vlastně probíhají půjčky pro dlužníky s exekucí v hotovosti? V každém případě jde o menší sumy a hotovostní půjčka, respektive půjčka na složenku a bez nutnosti bankovního účtu, existuje dnes už pochopitelně také. Pozor ale na dluhovou past, která v podobné situaci hrozí opakovaně – je lepší si vždy pečlivě promyslet, jestli takovéto výdaje zvládnete splácet. Tentokrát bude splátkový kalendář trvat řádově například jeden, dva nebo tři týdny, je proto vhodné si probrat i s rodinou každý detail.

Půjčky pro dlužníky s exekucí v hotovosti přijde ke slovu i v případech, kdy je bankovní účet obstaven nebo alespoň hlídán exekutorem, neboť jde obvykle o první věc, která se při exekuci řeší. Částka, která by na něj přistála, by pak mohla vlastně sloužit spíše na úhradu dluhu než cokoliv jiného. Krátký splátkový kalendář jistě nebude činit problémy, dohoda bude věcná a bez potíží, zbytečných administrativních formalit a komplikací. Proč také podstupovat nějaké dodatečné papírování, když není vůbec nutné?

Vysoké procento schválených žádostí výhodou

Na trhu je jen minimum společností, které podobný produkt poskytují. Pokud už ale takovou najdete, můžete se spolehnout na to, že vás jistě nenechá stát přede dveřmi a nedohodne se na nějakém kompromisu pro obě strany. Jinak řečeno – očekávejte individuální přístup a řešení přesně na míru, protože podmínky budou skutečně jen formální a počítá se s tím, že žadatelova bonita nebude na takové úrovni, aby uspěla například v bance. Tomu je pak nutné uzpůsobit konkrétní požadavky na klienta, aby mu bylo možné vyhovět.

DALŠÍ PŮJČKY: