Půjčky pro dlužníky a zadlužené v exekuci

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Bankovní půjčky a v dnešní době také nebankovní půjčky jsou častou volbou lidí, kteří potřebují půjčit peníze. Dříve platilo pravidlo, že lidé kteří potřebovali vysokou dlouhodobou půjčku využívali pro své potřeby pouze banky. A ti, kteří potřebovali rychlou krátkodobou půjčku například před výplatou sázeli na nebankovní půjčky. Dnes je tomu jinak. Pokud potřebujete získat vysokou finanční částku, kterou máte v plánu delší dobu (několik let) splácet je vhodné využít služeb nebankovních společností specializující se na dlouhodobé nebankovní úvěry.

Nebankovní půjčky mají oproti bankovním plno pozitiv, mezi které patří například benevolentnější podmínky. Proto tento typ půjček je vhodný také pro problémové klienty. Mezi tyto problematické žadatele o půjčku obvykle banky i nebankovní společnosti se řadí půjčky pro dlužníky, půjčky zadlužené, půjčky dlužníky v exekuci, půjčky zadlužené v exekuci, půjčky pro důchodce, půjčky pro matky na mateřské dovolené (MD), půjčky pro seniory, půjčky pro studenty a další.

Proč jsou nebankovní půjčky u dlužníků tak oblíbené? Nebankovní půjčky je ve většině případů neúčelové, proto se jedná o půjčky na cokoliv. Pokud žádáte o první menší krátkodobou půjčku, je velká šance, že první půjčka bude zdarma bez úroků a jakýkoliv poplatků. Například půjčky bez poplatků za zřízení půjčky nebo poplatků za předčasné splacení.

U půjček pro dlužníky také není nahlíženo do registru dlužníků (dluhů) zvaného Solus. Proto se zadlužení žadatelé nemusí bát zamítnutí půjčky hned v první fázi. Do dalších výhod je nutné zařadit získání půjčky bez doložení příjmů (půjčky bez dokládání příjmů).