Půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky

Jsou vůbec k dispozici? Ale ano, jen je třeba umět číst mezi řádky a připravit se i na fakt, že úroková sazba bude poněkud vyšší, než je obvyklý celostátní průměr. Poskytovatel úvěru se totiž musí svým způsobem pojistit a typický je právě tento scénář. Není se však čeho obávat, nepůjde o nic, co byste si už opravdu nemohli dovolit. Figurujete v registru, ale půjčíte si bez problémů. Ano, klidně, ale jistě ne v bance, půjde o nebankovního poskytovatele. Existují totiž ti, kteří k vyřízení půjčky nahlížet do registru dlužníků nechtějí, nejen proto, že je to relativně nákladná záležitost. Nebude lepší jen potvrdit příjem?

Jiné způsoby k prověření bonity klienta

Stačí potvrzení o příjmu a náhled do registru dlužníků nebude zapotřebí. Půjčky pro dlužníky jsou velmi rychlé a věcné, obejdou se bez zbytečného papírování a dotazníků, co všechny jen bytostně zdržují. Pokud si chcete sjednat takový produkt, dobře si prověřte RPSN, tedy jinak řečeno, roční procentní sazbu nákladů – právě z ní zjistíte, o kolik přeplatíte jistinu, a tedy budete mít nejlepší možný přehled. Pak už stačí jen prostá matematika, lákavě vyhlížející úroková sazba vám přitom tak dobře nenapoví a je lepší ji oproti RPSN brát přeci jen s menší rezervou.

Výhody?

Rychlost zpracování a poměrně vysoké procento schválených žádostí, bez ohledu na složité prověřování bonity žadatele.

Takové půjčky pro dlužníky pak zní jistě velmi zajímavě, výplata pak proběhne během pár minut a nebude nutné ji například osobně potvrzovat na pobočce. Doložení příjmů je ale nutností, ačkoliv mnohdy se obejdete bez složitého papírování a postačí jen, abyste naskenovali do žádosti výpis z bankovního konta za posledních několik měsíčních období, čímž prokážete, že splátkový kalendář nebude činit žádné zvláštní komplikace. Vždy jde ale o věc osobní zodpovědnosti a neměli byste se zadlužit tak, že nezvládnete své závazky splácet. Lepší je se dvakrát rozmyslet, než jednou neuváženě jednat, zvláště pak ve světě financí a úvěrů.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: