Půjčky na ruku

Půjčky na ruku

Dříve standard, dnes spíše číslo dvě na trhu, hned za bezhotovostní variantou, která je oblíbená zejména u mladých. Hotovostní úvěr ale stále lze dohodnout a pestrý výběr je jistou zárukou i do budoucna. Osobní schůzka nemusí proběhnout na pobočce, ale například i u vás doma. Je to tedy snadné, dohodnete si určitý termín a konkrétní čas, pak už jen čekáte na návštěvu kurýra, jenž s vámi doladí veškeré podrobnosti. Pak si bude každý týden nebo měsíc jezdit pro splátku, případně je možné platit i složenkou nebo také převodem z účtu, tedy bezhotovostní transakcí.

Desítky tisíc korun snadno k mání

Nejde o žádné symbolické sumy do výplaty, půjčky na ruku totiž samozřejmě mohou mít úplně jinou podobu a velmi často jde řádově i o desítky tisíc korun. Stačí zadat poptávku, vyplnit krátký kontaktní formulář a ověřit si své možnosti. Kurýr může být u vás doma už zítra, možná ještě dnes, záleží na jeho možnostech a časovém vytížení.

Konkrétní hodina je pak předmětem dohody, nejvíce lidí jistě uvítá večer, kdy už jsou doma z práce a mají čas na vyřizování potřebných dokumentů, pročítání smluv v klidném prostředí a tak podobně. Spěch je totiž špatný rádce, a pokud tedy potřebujete úvěr, měli byste si pak všechny jeho náležitosti řádně promyslet, samozřejmě ve svém vlastním zájmu.

Půjčky na ruku jsou tu s námi už celou řadu let, a ačkoliv jejich obliba s rozvojem internetu a moderních technologií poklesla, nedá se tvrdit, že je jim konec – nebo že se dá předpokládat, že další desetiletí už nebudou vůbec aktuálním tématem.

Jde o řešení nejen pro ty, kteří z nějakého důvodu nemají bankovní účet, elektronické bankovnictví nebo je pro ně cesta k bankomatu příliš dlouhá a obtížná. Ve hře je totiž takto varianta, kdy k vám kurýr přijde osobně, vše probere, podepíšete smlouvu a poté už se jen vyplatí peníze v hotovosti, bez nutnosti osobního konta v bance, na které by vyžádané prostředky teprve dorazily. Ušetřit čas a ve výsledku i peníze, i o tom jsou přeci moderní půjčky na ruku.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: