Půjčky na IČO

Půjčky na IČO

Nejen zaměstnanci, ale i drobní živnostníci si dnes mohou snadno půjčit peníze. Je to jednoduché, vždyť jen potvrdí krátký kontaktní formulář, ověří platnost svého identifikačního čísla, zkráceně IČ nebo také někdy IČO a pak už je výplata peněz opravdu rychlá. V bance, ale i v nebankovním sektoru je podobných transakcí poměrně dost. Začínající podnikatel, ale také zavedená firma, která chce malý úvěr? Žádný problém, někdy jde jen o minuty, transakce je vyřízená opravdu neprodleně.

Všechno půjde maximálně hladce

Nechcete čekat? Nebojte se, půjčky na IČO jsou určeny nejen začínajícím OSVČ, ale také těm, kdo už mají za sebou několik let a patří tedy takříkajíc k ostříleným hráčům. Nabízí je nejen banky, ale také nebankovní společnosti, které obvykle vyjdou vstříc těm, kdo jsou na startu kariéry a z pohledu bankovního poskytovatele půjčky neoplývají velkou bonitou – nemají dostatečný kapitál, historii, ale z pochopitelných důvodů zatím ani nemohou ručit velkým majetkem.

Není se tedy čeho obávat, pokud budete snad v bance odmítnuti, šance na půjčku sjednanou někde jinde tu pořád je, a navíc poměrně vysoká.

Půjčky na IČO jsou hodně vyhledávané, úvěr může sahat až do řádu statisíců nebo milionů korun a je jistě pravdou, že není důvod na něco čekat, zvláště pokud potřebujete jistou investici co nejdříve, protože konkurence opravdu nikdy nespí a modernizace je nutná prakticky neustále, zvláště pak ve větších provozech.

Platné identifikační číslo je nutností

Přerušili jste podnikání? Potom pozor, abyste tuto půjčku skutečně bez problémů získali, je aktivní IČO naprostou nutností. V opačném případě totiž podnikatelem nejste, je tedy možné dohodnout spíše klasickou spotřebitelskou půjčku. Podnikatelské úvěry mají ale zajímavé úrokové sazby a nabízí i pestré portfolio doplňkových služeb. Byla by jistě škoda vzdát se jich, zvláště pokud nabídnou možnosti, které u průměrného spotřebitelského úvěru vůbec nejsou k mání. A rozsah takové půjčky?

Řádově jde obvykle o statisíce, ale výjimkou nejsou ani nižší hodnoty, tedy v řádu desetitisíců korun. Pokud je čím ručit – majetkem, nemovitostí ve vlastnictví podnikatele či firmy – pak se může mluvit dokonce o milionových sumách.

SROVNÁNÍ PŮJČEK: