Půjčky FastFin – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčky FastFin - recenze, zkušenosti a diskuze

FastFin se řadí mezi krátkodobé nebankovní půjčky s prvním vypůjčením zdarma bez úroků a poplatků. Provozovatelem je výhradně česká společnost FinFast s.r.o., která byla založena v roce 2012 v Praze. Jak bylo zmíněno, společnost se specializuje na poskytování krátkodobých úvěrů s vyřízením do několika minut. Společnost si zakládá na etickém jednání a snaží se, aby všechny jejich vztahy s klienty byly naprosto transparentní. Proto při žádosti o půjčku posuzují důkladně všechny své klienty z hlediska platební schopnosti. Veškeré ceny půjček, sankční poplatky, etický kodex i veškeré obchodní podmínky naleznete na hlavní stránce FastFin.cz.

Mezi výhody této půjčky pro zaměstnance, seniory, důchodce, matky na mateřské, studenty a další žadatele patří první půjčka zdarma. Půjčka je vhodná například také do výplaty. Společnost pravidelně měsíčně přispívá na konto Dobrý Anděl.

Nevýhodou jsou vysoké penále při pozdním splácení půjčky.

Půjčka FinFast je mezi českou veřejností oblíbená hlavně kvůli první půjčce zdarma, ale je nutné si dát pozor na včasné vrácení půjčených peněz.