Půjčky a úvěry nejsou drahé

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Nejrůznější půjčky a úvěry jsou obestřené řadou mýtů a nesmyslných legend. Spousta lidí se bojí strašlivě vysokých splátek, neschopnosti splácení, exekutorů a nakonec třeba i ztráty nemovitosti. Ale nic z toho se běžně nestává, protože rychlé nebankovní půjčky bývají často velmi výhodné.

Hlavním argumentech různých nedůvěřivců je, že spolehlivé jsou jen banky a všechno ostatní jsou podvodníci. Jenže to říkají nejspíš proto, že sami se nikdy nedostali do situace, kdy se k nim banka obrátila zády. V takových situacích plyne záchrana jen z nebankovních společností, které nabízejí všemožné typy úvěrů. Může jít o rychlé krátkodobé půjčky zdarma bez úroků a poplatků, které na účtu žadatele přistanou do 10 – 15 minut, nebo o jiné typy půjčky na výrazně vyšší částky. Vždy jde ale o poctivý obchod.

Vyšší poplatky, ale bez registrů

Každý, kdo si půjčí na krátkou dobu nízkou částku, musí počítat s poněkud vyššími poplatky. Ale na webech společností vždy bývá kalkulačka, kde si lze snadno spočítat, kolik peněz se přeplatí. A když někdo potřebuje půjčky bez nahlížení do registru dlužníků, tak na takové detaily také příliš nehledí. Za půjčení tisícikoruny zaplatí třeba poplatek 100 korun, ale v tu chvíli je to lepší než nic. A složenky a účty se neptají. Když se navíc nebankovní společnost neptá ani po dluzích a registrech dlužníků, ve kterých může být žadatel zapsán, je to oboustranně výhodný obchod.

Žádné skryté poplatky

Ti, kdo si chtějí půjčit třeba milion korun nebo si vzít hypotéku, hledají jinde.V případě malých částek jsou ale rychlé půjčky vhodným řešením, kterého využívají stovky tisíc lidí. Na dobu do výplaty si vezmou úvěr na pár tisíc (obvykle 2 000, 3 000, 5 000, 7 500 nebo 10 000 Kč) a po výplatě vše zase zdarma vrátí. A je vyřešeno. Když už mají na účtě peníze od zaměstnavatele, není takový problém vrátit společnosti i předem jasně stanovený poplatek. A navíc je pak možné půjčovat si znovu, vyšší částky a za výhodnějších podmínek. Pro mnoho lidí pak takové úvěry nejsou drahé a sahají po nich vždy, když zrovna potřebují.

DALŠÍ PŮJČKY: