Půjčka Via SMS – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Via SMS - recenze, zkušenosti a diskuze

Via SMS je velmi oblíbená malá krátkodobá nebankovní půjčka se platností až několik týdnů. Je vhodná pro všechny občany České republiky, kteří potřebují peníze na účtu téměř ihned, protože vyřízení a schválení půjčky trvá maximálně několik minut. Poté jsou peníze okamžitě odeslány na účet žadatele. Půjčky Via SMS jsou především určeny na pokrytí menších nečekaných výdajů a také na běžné výdaje.

Společnost Via SMS s.r.o. sídlící v Praze 1 ve Vodičkově ulici 704/36 (telefon +420 225 991 500) je součástí finanční skupiny Via SMS Group, která působí v České republice od roku 2010. Kromě České republiky se pole působnosti této společnosti zaměřuje také na Litvu, Lotyšsko, Španělsko, Polsko a Švédsko. Do budoucna plánují také Slovenskou republiku.

Půjčku můžou využít všichni senioři, důchodci a také zaměstnaní, podnikatelé, matky na mateřské dovolené, studenti, brigádníci a další.

Velkou výhodou půjčky Via SMS je 1. půjčka zdarma bez úroků a jakýkoliv poplatků s téměř okamžitým vyřízením. Půjčky jsou bez ručitele a ručení nemovitostí.

Nevýhodou může být pro určité klienty to, že půjčka není určena pro žadatele v exekuci a cizince. Dále poplatky za prodloužení splatnosti a možnost čerpání pouze jednoho úvěru.

Jak požádat o půjčku Via SMS
Žádost je možné provést telefonicky (popř. pomocí SMS zprávy) a také online na stránkách www.viasms.cz. Žádost online je dle zkušeností žadatelů mnohem rychlejší, a proto se na ni zaměříme. Jakmile navštívíte webové stránky Via SMS, na hlavní stránce uvidíte posuvníky, kterými nastavíte výši půjčky a předpokládanou dobu splatnosti. Poté je nutné kliknout na tlačítko „Půjčit ihned“. Po kliknutí budete okamžitě přesměrováni na registrační formulář, kde vyplníte vaše osobní a kontaktní údaje. Důležité je vyplnit emailový nebo telefonický kontakt, kde obdržíte potvrzení o vyřízení, schválení a odeslání půjčky na bankovní účet.