Půjčka Tommy Stachi – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Tommy Stachi - recenze, zkušenosti a diskuze

Společnost Tommy Stachi s.r.o. se zabývá poskytováním střednědobých i dlouhodobých nebankovních půjček se splatností od 1 roku. Na českém finančním trhu působí již od roku 2004 a jejich úvěry vyzkoušelo více než 50 000 převážně spokojených klientů. Při žádosti o půjčky se snaží jednat s každým klientem individuálně, a proto poskytuje několik druhů půjček dle žadatelova příjmu. Na základě toho jsou klientům přidělovány zcela individuální podmínky. Specializuje se tedy na zaměstnance, živnostníky (OSVČ) a také seniory a invalidní důchodce.

Žádost o půjčku lze provést pomocí online formuláře nebo telefonu, díky čemuž lze půjčky vyřídit z pohodlí domova. Stačí pouze odeslat potřebné dokumenty. Po obdržení dokumentů začne schvalovací proces, který rozhodne, zda může klient obdržet půjčku. Pokud ano, peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet žadatele. Pokud je chce žadatel v hotovosti, může si je vyzvednou na pobočce nebo jsou mu dovezeny domů.

Půjčky pro zaměstnance

Půjčky pro zaměstnance do maximální výše více než 100 000 Kč jsou vhodné pro všechny žadatele s prokazatelným příjmem ze zaměstnání. U tohoto typu půjčky není nutný ručitel a ani zástava nemovitosti. Velkou výhodou je předčasné splacení zdarma.

Půjčky pro živnostníky (podnikatele – OSVČ):

Půjčky pro živnostníky respektive osoby samostatně výdělečně činné jsou u této nebankovní společnosti velmi oblíbeným produktem. Jedná se o půjčky do výše více než 100 000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků zvaného Solus. Stejně jako u půjček pro zaměstnance je možno předčasně splatit i tento typ půjčky.

Půjčky pro seniory a invalidní důchodce

Společnost Tommy Stachi se snaží o poskytování půjček co nejširší škále klientů, mezi které patří i seniory a důchodci. Půjčka je tedy vhodná na řešení krátkodobého i dlouhodobého nedostatku finančních prostředků.

Společnosti Tommy Stachi patří v České republice mezi oblíbené úvěrové nebankovní společnosti, ale mnohé společnosti (vypsané níže) poskytují půjčky respektive úvěry za mnohem výhodnějších podmínek.