Půjčka Profi Credit – recenze, diskuze a zkušenosti

Půjčka Profi Credit - recenze, diskuze a zkušenosti

Půjčka Profi Credit je určena všem žadatelům o půjčku, kteří potřebují dlouhodobou půjčku do několika hodin na účet bez nutnosti osobních schůzek. Profi Credit půjčky poskytuje společnost Profi Credit Czech, a.s., která patří do nadnárodní skupiny ProfiReal Group. Tato nadnárodní společnost působí především ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Polsko a další země) a momentálně se rozšiřuje i na západ. Půjčky lze vyřídit 100 % online bez nutnosti osobních návštěv v kamenných pobočkách. Stačí pouze doložit potřebné dokumenty. Společnost se vyznačuje férovým jednáním a individuálním přístupem.

Půjčky jsou vhodné pro fyzické osoby a také podnikatele (živnostníky OSVČ).

Výhod má půjčka Profi Credit hned několik. Příkladem je schválení půjčky a odeslání peněz do několika hodin, 100 % vyřízení půjčky online z pohodlí domova. Půjčku můžou využít také žadatelé v exekuci. Další výhodou je „Klub dobrých klientů“, kdy žadatelé mohou získat výhodnější podmínky k získání dalších půjček.

Mezi nevýhody patří nutnost uvedení spoluúčastníka v případě, že žadateli o půjčku je více než 70 let a také neměnné podmínky při získávání úvěrů.

Jak požádat o půjčku Profi Credit

O půjčku Profi Credit je možné požádat prostřednictvím online formuláře na stránkách proficredit.cz nebo na bezplatné infolince 800 166 000, kde žadateli finanční (úvěrový) poradce doporučí nejvýhodnější variantu úvěru a projde veškeré kroky spojené s jeho žádostí. Fyzické osoby a podnikatelé respektive osoby samostatně výdělečně činné mohou požádat o několik desítek Kč. Poplatek za sjednání půjčky ani jiné skryté poplatky se neplatí. Půjčka je neúčelová a je jí možné využít na cokoliv.

Jak dlouho trvá schválení půjčky a odeslání peněz

Půjčky respektive úvěry jsou vyřízeny do několika hodin a peníze jsou během této doby odeslány na bankovní účet žadatele.