Půjčka pro seniory

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Lidé v důchodovém věku již nejsou ekonomicky aktivním obyvatelstvem, což ale neznamená, že nemají příjem. Jejich příjem je právě důchod poskytovaný od státu. A v tomto směru mají jistou jak jeho výši, tak i pravidelnost. I proto dnes nemusí být půjčka pro seniory respektive důchodce skutečně ničím výjimečným. Říci ale musíme to, že není poskytována bankami (protože se jedná v očích bank o problémové klienty), jelikož primárně ji dnes nabízejí pouze nebankovní společnosti.

U nich má případný důchodce samozřejmě velkou jistotou toho, že bude jeho žádost schválena a on tak bez problémů dostane přesně takové peníze, jaké potřebuje.

Když potřebuje jenom pár tisíc

Půjčka pro seniory může mít mnoho podob a jednou z takových je situace, kdy se rozhodne půjčit si jenom pár tisíc korun. Přesně to totiž nabízí takzvaná mikropůjčka respektive krátkodobá půjčka. Tento typ je na našem trhu sice jenom několik let, ale určitě se jedná o velmi oblíbenou a vyhledávanou variantu úvěru. A to proto, že taková půjčka pro seniory je vyřízen z pohodlí domova, bez jakýchkoliv osobních schůzek a bez jakéhokoliv složitého papírování. Vyřízení probíhá online nebo SMS zprávou. To vše také bez dokládání příjmu, nebo účelu. A částky? Ty se mohou pohybovat v řádech tisíců, ale stejně tak není výjimkou ani suma okolo 20 000 Kč.

Získat lze i vyšší částky

Stejně tak ale může mít půjčka pro seniory podobu klasické nebankovní půjčky. A to z toho důvodu, že seniorům bez obav půjčí i klasické nebankovní společnosti. A to proto, že jako potvrzení o příjmu vyžadují právě jenom informaci o daném důchodu. Jakmile ji získají, dojde ke klasickému schválení a zaslání peněz na účet, nebo k předání v hotovosti. Poslední alternativou jsou poté půjčky ručené nemovitostí. Zde je hlavní podmínka jasná. Pozitivem této varianty je určitě to, že lze získat i částky v řádech několika milionů korun, a to s ohledem na to, jakou cenu bude mít nemovitost, se kterou je logicky ručeno. Čím vyšší, tím lépe.

DALŠÍ PŮJČKY: