Půjčka Otrino Invest – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Otrino Invest - recenze, zkušenosti a diskuze

Máte zájem o nebankovní půjčku a nevíte, u které společnosti si půjčit? V dnešní krátké recenzi tu pro vás máme zajímavý tip. Jedná se o půjčku od společnosti Otrino Invest s.r.o., která se zabývá poskytováním krátkodobých i dlouhodobých nebankovních půjček a úvěrů a dalších finančních produktů. Krátkodobé půjčky jsou vhodné například do výplaty. Dlouhodobé půjčky jsou vhodné na rozjezd a financování podnikání podnikání až do výše několika desítek milionů Kč, vyplácení exekucí či konsolidaci půjček. Otrino Invest s.r.o. si zakládá na férovém jednání vázané etickým kodexem a profesionálních službách s výhodnými podmínkami.

Velkou výhodou malé půjčky Otrino Invest jsou nulové poplatky za vyřízení, úroky a také další poplatky. První půjčka do výše několika desítek tisíc Kč se splatností až několik měsíců je zdarma. To vše bez ručitele a ručení nemovitostí či jiným majetkem. U vyšších částek do 30 000 000 Kč je nutné ručení nemovitostí.

Jak požádat o půjčku

Žádosti o půjčku je možné vyřídit pomocí SMS zprávy, telefonicky, emailem popř. pomocí online formuláře. V případě poslední možnosti je nutné vyplnit veškeré kontaktní údaje včetně telefonního čísla a emailu. Na uvedené telefonní číslo a email obdržíte po odeslání žádosti o půjčku zprávy o stavu vaší žádosti. V případě, že vám bude půjčka schválena, kontaktuje vás finanční poradce Otrino Invest, se kterým se domluvíte na všech náležitostech poskytnutí půjčky.

Půjčka Otrino Invest nabízí opravdový průlom v poskytování krátkodobých půjček do výplaty, protože první půjčka není pouze necelých deset tisíc Kč, ale několik desítek tisíc Kč. Navíc je bez úroků a jakýkoliv poplatků zdarma.