Půjčka na podnikání

Půjčka na podnikání

Úvěr, se kterým nastartujete svůj podnikatelský plán? Samozřejmě, banky jej určitě nabídnou, ale na druhou stranu, mnohem ochotnější budou, když už půjde o žádost zavedené firmy, obchodu a tak podobně. OSVČ mají možnost prakticky u každého bankovního domu, speciální nabídka v podobě půjčky pro podnikatele, respektive živnostníky, je zde k mání klidně ještě dnes. A jak vysoký je úvěrový rámec? Obvykle v řádu statisíců, pokud má žadatel čím ručit, můžeme se jistě bavit i o milionových sumách.

Obchod, výrobní linka nebo jiný výdaj?

Investice a zase jen investice, přesně takový důvod předjímá každá půjčka na podnikání. Otázkou je jen, do čeho konkrétně – fantazii se vlastně meze příliš nekladou. Rozvoj firmy, nákup zboží, ale také elektroniky.

Záleží, co je právě nutností, neboť prakticky každý podnikatelský plán se v něčem odlišuje, i když mají jedno společné. Jde především o zájem klientů, kteří jsou alfou a omegou pro každého OSVČ.

Úroky jsou v dnešní době poměrně nízko, klasická půjčka na podnikání je důležitým produktem pro banky, tudíž bude mít přívětivé podmínky pro ty, kteří projdou sítem výběru – ne vždy se totiž podaří domluvit se, problémem často bývá nedostatečná bonita. Zvláště u začínajících podnikatelů někdy banka nechce vyhovět, šance se ale nabízí v nebankovním prostředí. Tehdy je ale zapotřebí počítat s vyššími úroky, byť jen velmi zřídka se překročí desetiprocentní hranice.

Bez čekání? Ano, přesně tak

Půjčka na podnikání se vyřídí doslova na počkání, zvláště pokud jde o nižší úvěrový rámec. Bankám, a nejen jim je jasné, že největším nepřítelem podnikatele je obsáhlé papírování, na které nestačí ani celé jedno odpoledne. Nebylo by lepší takový administrativní proces spíše zkrátit? Jistě, právě se nabízí možnost v podobě podnikatelských úvěrů 21. století, stačí si jen promyslet konkrétní částku a vyplnit žádost.

Půjde to opravdu hladce a mnohdy i bez osobního kontaktu s makléřem, se kterým se musí dohodnout schůzka, jež by časově vyhovovala oběma stranám. A právě to někdy bývá dosti složité, že?

SROVNÁNÍ PŮJČEK: