Půjčka MONETA Money Bank – recenze, zkušenosti, diskuze

Půjčka MONETA Money Bank - recenze, zkušenosti, diskuze

Společnost MONETA Money Bank vznikla přejmenováním velmi oblíbené, důvěryhodné a renomované společnosti GE Money Bank. Společnost nabízí neúčelové úvěry pro zaměstnance, živnostníky (OSVČ), malé i velké podnikatelské subjekty, důchodce i seniory, matky na mateřské a studenty s minimálním příjmem. Podmínky si žadatelé můžou přizpůsobit na míru.

Kromě půjček můžete využít také další finanční produkty této společnosti. Příkladem můžou být konsolidace půjček, bankovní účty, spoření, platební a kreditní karty, hypotéky, leasingy na auto, investování, pojištění a samozřejmě také přímé bankovnictví.

Velkou výhodou této půjčky jsou nízké úroky, které jsou nižší než u České spořitelny. Půjčky lze vyřídit do několika minut. U úvěru do výše několik set tisíc Kč není nutné ručení vlastním majetkem a ani ručitel. Půjčku lze kdykoliv v plné i částečné výši splatit. Při částečném splacení se vám samozřejmě adekvátně sníží doba splácení úvěru. Výhodou je možnost flexibilního snížení či zvýšení měsíční splátky. Do výhod MONETA Money Bank expresní půjčky je nutné zařadit také pojištění proti nemožnosti splácet od společnosti BNP Paribas.

Mezi nevýhody expresní půjčky MONETA Money Bank (a také dalších půjček od bankovních společností) patří zcela nepochybně nutnost doložení příjmu a také nahlížení do registru dlužníků zvaných Solus.