Půjčka ihned je opravdu rychlá

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Zdá se vám nemožné požádat o půjčku a do 15 minut mít peníze na svém účtě? Jistě, u běžných bankovních půjček je to naprosto nereálné a úředníci by se vám nejspíš vysmáli. Ale pro rychlé nebankovní půjčky je to naprosto samozřejmé. Možná i to je jedním z důvodů, proč tolik lidí využívá nebankovní půjčky a vůbec ty bankovní nezkoušejí. Kdo potřebuje nižší obnos peněz, a to velmi rychle, v bance by stejně nejspíš neuspěl.

Jen málokterá vám totiž půjčí pár tisíc korun, které vám chybí třeba jen do příští výplaty. Nebankovní společnosti vám půjčí klidně i jen tisíc korun a nepřijde jim na tom nic divného. Naopak, peníze pošlou velmi rychle a bez zbytečných odkladů a navíc je první půjčka obvykle do 10 000 Kč zdarma bez úroků a jakýkoliv poplatků. Vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte.

Stačí ověřit účet

Jak je možné, že to jde tak bleskově? Základním principem rychlých půjček je, že si zájemce může vzít úvěr na menší částku – ostatně i proto se jim říká půjčky před výplatou. Některé společnosti půjčují do 5 000 korun, jiné do 10 000 korun. Doba splatnosti bývá od 7 dnů do 3 měsíců. A k tomu, abyste si půjčili, stačí většinou jen vybrat si vhodnou nebankovní společnost, vyplnit jednoduchý online formulář a požádat o zvolenou částku. Pak některé společnosti chtějí, abyste jim cvičně poslali třeba korunu nebo deset haléřů pro ověření existence bankovního účtu. Jakmile to provedete a vaše žádost je schválena, peníze jsou vzápětí na vašem účtu – někde to trvá 15 minut, jinde hodinu.

Šance pro dlužníky a jiné problémové klienty

Tyto krátkodobé úvěry jsou výhodné i pro ty, kteří už mají nějaký ten škraloup, někomu dluží a potřebují si vzít další peníze třeba na umoření splátky. Banky vám v takovém případě nikdy nepůjčí, ale některé nebankovní společností nabízejí půjčky bez registru jako samozřejmost. Nezkoumají, jestli po vás jdou exekutoři a leckdy nechtějí ani dokládat vaše příjmy. Vše probíhá úplně stejně, jako kdybyste žádné potíže neměli. A peníze jsou opět do pár minut na vašem účtu.

DALŠÍ PŮJČKY: