Rychlá nebankovní online půjčka ihned bez dokazování příjmů

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

Pokud jdeme pro půjčku do banky, velmi často je naše žádost spojena s tím, že zde musíme doložit náš příjem. Jsou ale i možnosti, kdy to nutné není. Ideálním příkladem je v daném směru rychlá nebankovní online půjčka ihned bez dokazování (potvrzení) příjmů. Ta je přímo spjata s nebankovním segmentem, konkrétně potom s oblastí mikropůjček (krátkodobé půjčky).

Právě ty dnes nabídnou nejenom rychlost vyřízení třeba i v řádech několika minut, ale stejně tak mohou nabídnout třeba také jistotu toho, že peníze můžeme získat rychle a jednoduše, bez složitého prověřování. A to, že nedokládáme příjmy, není jediná výhoda, jelikož poctivá online (SMS) půjčka ihned bez dokazování příjmů také nenahlíží do registrů (půjčky bez registru), ani jinak výrazně neověřuje naši bonitu (půjčky bez potvrzení příjmů).

Kolik si lze půjčit?

Další výhoda se týká rozhodně i toho, kolik si vlastně můžeme půjčit. Ani v tomto směru rozhodně zklamáni nebudeme, protože půjčka ihned bez dokazování příjmů nabídne částky opravdu zajímavé. Zatímco v minulosti byla spjata pouze s několika tisícovkami, dnes už je standardem suma v rozmezí 500 – 15 000 korun českých. Ani tím ale daný segment nekončí, jelikož jsou poskytovatelé, kteří částku zvedli i na 20 000 Kč. Obvykle se jedná o půjčky 2 000, 3 000, 5 000, 7 500, 10 000, 12 500 a 15 000 Kč. Samozřejmostí je i možnost, že je malá rychlá půjčka ihned bez dokazování příjmů zkombinována s termínem splatnosti, který může být až 45 dní. Tato lhůta je v tomto segmentu běžná a tak samozřejmě i většina poskytovatelů umožní případné budoucí prodloužení. Výhodou toho typu půjčky je první půjčka zdarma bez úroků a poplatků. Obvyklá doba vyřízení je 10 – 15 minut. Půjčka je vhodná i pro problémové klienty. Jedná se o půjčky pro dlužníky, zadlužené, seniory, důchodce a také studenty bez příjmů (půjčka na OP).

Jak probíhá vyřízení?

Na samotném počátku je žádost. Aby byla co nejjednodušší, umožní vám půjčka ihned bez dokazování příjmů požádat si jak prostřednictvím online formuláře, tak i prostřednictvím SMS zprávy za vašeho mobilního telefonu. Jakmile je žádost přijata, rozbíhá se automatický schvalovací proces, který netrvá déle, než několik málo minut. Následně vám jsou peníze zaslány na váš bankovní účet, popřípadě složenkou. A to, jak s nimi naložíte, je už na vás samotných. A to samozřejmě také proto, že je půjčka ihned bez dokazování příjmů úvěrem neúčelovým. Nejčastěji se ale využívá na řešení krátkodobých finančních problémů.

DALŠÍ PŮJČKY: