Půjčka Home Credit – recenze, zkušenosti a diskuze

Nebankovní půjčka Home Credit - recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčku Home Credit patří mezi českou veřejností mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky. Poskytuje ji společnost Home Credit, a.s., která patří mezinárodní finanční skupině PPF Group. Jejím zakladatelem je suverénně nejbohatší Čech Petr Keller. Společnost působí po celé Evropě a dokonce i Rusku. Na českém úvěrovém trhu tato společnost poskytuje nebankovní půjčky od roku 1997.

Žadatelé o půjčku (úvěr) mají možnost získat až několik set tisíc Kč na cokoliv a nutnosti ručitele nebo zástavy nemovitosti. Půjčka se vyznačuje dlouhou dobou splatnosti až několik let. Vyřízení půjček je bez poplatků a uzavřenou smlouvu může žadatel do 30-ti dnů od jejích potvrzení zrušit.

Nevýhodou jsou možné poplatky za vedení úvěru.

Půjčka je vhodná pro zaměstnance, živnostníky (osoby samostatně výdělečně činné – OSVČ), novomanžele i důchodce (seniory). Dále pro matky na mateřské dovolené (MD) a studenty s příjmy. Žádosti o půjčky můžete provádět pomocí online formuláře, emailem nebo telefonicky. Půjčky jsou bez nutnosti osobních schůzek. Výhodou je možnost několikanásobného odložení splátky popř. změna jejich výše.

Kromě půjček se společnost Home Credit, a.s. specializuje na poskytování kreditních karet. Mezi výhody HC kreditních karet patří více než 1 měsíc bezúročného období na bezhotovostní platby, vedení kreditního účtu při aktivním používání karty zdarma a měsíční výpisy zdarma.

Dalším produktem společnosti je: Konsolidace půjček Home Credit

Jak získat půjčku

Získání půjčky je velmi jednoduché. Nejdříve je nutné si připravit osobní doklady. Poté stačí vyplnit interaktivní elektronický formulář nebo zavolat na bezplatnou linku 840 155 155, kde se žadatelé domluví na požadované částce, době splatnosti a dalších náležitostech. Důležité je znát také číslo bankovního účtu. Pokud jej nemáte, můžete si peníze nechat zaslat na složenku a vyzvednete si je na poště popř. Sazce. Peníze obdržíte následující den.

TV spot Půjčka Home Credit

Společnost Home Credit, a.s. působí na českém finančním trhu již od roku 1997. Za tu dobu poskytla půjčku respektive úvěr více než 2 milionům nových klientů tj. asi pětina všech obyvatel České republiky a půjčili si více než 10,85 miliard Kč. Veškeré úvěry mají jasně stanovené transparentní podmínky. ZPůjčku Home Credit můžeme tedy doporučit.

DALŠÍ PŮJČKY: