Půjčka Door Financial – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Door Financial - recenze, zkušenosti a diskuze

Door Financial a.s. je nebankovní společnost působící českém trhu od roku 2010 a sídlící v Praze Michle. Společnost se specializuje na rychlé půjčky respektive krátkodobé úvěry pro fyzické osoby i podnikatele (živnostníky OSVČ) do výše několika desítek tisíc Kč téměř okamžitě a se splatností okolo 1 roku. Momentálně společnost působí kromě České republiky také v Polsku. Počet spokojených klientů je více než několik desítek tisíc a tento počet neustále roste. Půjčku Door Financial lze vyřídit celou online nebo přes obchodního zástupce přímo u vás doma. Vy se nemusíte o nic starat. Společnost si zakládá na etickém a maximálně transparentním jednání. Půjčky tedy mohou být například určeny na řešení finančních problémů a také například opravy automobilů, motocyklů apod.

Výhodou této půjčky je dlouhá doba splatnosti, díky čemuž můžete půjčky rozložit je do nízkých splátek a to vše bez nutnosti ručitele nebo ručením (zástavou) svou nemovitostí a poplatků předem. Mezi další výhody můžeme zařadit slevy pro férové klienty a také refinancování úvěrů. Úvěry můžete refinancovat jakmile splatíte první půjčku do výše 75 %. Vyřízení refinancování by mělo trvat několik málo dní.

Nevýhodou může být pro některé žadatele nutnost doložení příjmů, ale tímto požadavkem chce společnost předejít u svých klientů neschopnosti splácet. Další nevýhodou je vysoké RPSN a roční úroková míra.

TV spot společnosti Door Financial a.s.

Společnost Door Financial a.s. má velmi zajímavou škálu služeb a díky transparentnímu jednání lze jejich služby doporučit.