Půjčka CreditKasa – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka CreditKasa - recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčku CreditKasa provozuje stejnojmenná společnost CreditKasa s.r.o. Tato nebankovní společnost se sídlem na adrese Hradecká 2526/3, 130 00, Praha 3 – Vinohrady se specializuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček se splatností až několik týdnů. Konkuruje například půjčce Zaplo, Kredito24, Japonská půjčka a mnohých dalším společnostem poskytující rychlé půjčky s krátkou dobou splatnosti. Na webu CreditKasa.com naleznete veškeré informace o poskytované půjčce včetně interaktivní kalkulačky, díky které žadatel o půjčku pozná, kolik v době splatnosti přeplatí. Půjčka je určena všem zájemcům o spolehlivou krátkodobou nebankovní půjčku.

Výhodou půjčky CreditKasa je, že žadatelé o půjčku můžou mít negativní platební historii. Po odeslání žádosti o půjčku každý žadatel obdrží do několika minut vyrozumění, zda byla půjčka schválena nebo ne. Peníze může mít žadatel na účtu již do několika minut od schválení žádosti.

Nevýhodou je vysoká denní úroková sazba.

Jak požádat o půjčku

CreditKasa si při žádosti o půjčku zakládá na maximální jednoduchosti, a proto stačí vyplnit jednoduchý online formulář za webových stránkách creditkasa.com nebo kontaktovat zákaznický servis na bezplatné lince 222 267 460. Veškerou smluvní dokumenty žadatel obdrží elektronicky na uvedenou emailovou adresu.

Splácení půjčky

Půjčku je nezbytné vrátit nejpozději v den splatnosti a kdykoli zdarma před dnem splatnosti. Pro splacení půjčky stačí využít bezhotovostní platební příkaz u své banky. V případě, že žadatel nestíhá splatit svoji půjčku včas, je možné prodloužit datum splatnosti. Dokonce i několikrát.

DALŠÍ PŮJČKY: