Česká spořitelna – půjčka

Jedna z těch vůbec nejproslulejších firem na českém trhu, přesně tak by se dala v krátkosti popsat právě Česká spořitelna. Jistě ji znáte také, logo, kterému dominuje modrá a červená barva, pestrá síť poboček i bankomatů, možnost založit si osobní účet, kontokorent, sjednat si úvěr krátkodobý i dlouhodobý, popřípadě hypotéku a další produkty.

Spořit, půjčit si peníze, poradit se se svým osobním bankéřem. Česká spořitelna je lídrem ve světě tuzemských půjček, ať už účelových nebo neúčelových, protože obě mají zastoupení napříč společností.

Oblíbená banka, se kterou lze počítat

Spoření, investování, pojištění, ale také hypotéky a půjčky Česká spořitelna. Výčet produktů je hodně pestrý, podobně jako historie této značky, která sahá dlouhá desetiletí nazpět, tedy ještě do dob Československa. A kolik si tedy vlastně můžete půjčit, pokud požádáte u této banky – ať už jste nebo nejste jejím dlouholetým klientem?

• Rozmezí je stanoveno velmi velkoryse. 2 000 Kč je nejnižší suma v případě online půjček, maximem pak rovný milion! Pokud ale požádáte na pobočce, je horní limit 2,5 milionu.

• Splátkový kalendář lze nastavit také velmi zajímavě. Může jít o několik let i o pár měsíců.

• Pojištění schopnosti splácet je samozřejmě součástí každé nabídky půjčky Česká spořitelna.

Není důvod spěchat, sjednejte si schůzku

Online nebo rovnou na pobočce, kde vás makléři seznámí se vším podstatným? Záleží na konkrétním výběru, protože k dispozici jsou samozřejmě obě z těchto variant. Půjčky Česká spořitelna jsou připravené i pro klientelu jiných bank, i když je jasné, že tady nebude vlastní sjednání až tolik jednoduché. Dohoda ale rozhodně není složitá a banka vám ráda vyjde vstříc.

Nezávazně si proto zjistěte, jak vysokou splátku byste při půjčce platili. Nepotřebujete totiž zajištění, například v podobě nemovitosti, stejně tak není nutné ani oznamovat konkrétní účel půjčky. Přesně v tom je skryta svoboda, která až dosud nebývala vždy bankovnímu sektoru vlastní. Doba se ale mění a banky s ní!

SROVNÁNÍ PŮJČEK:
Nevíte jakou půjčku si vybrat? Využijte chytrý srovnávač půjček SROVNÁVAČ RYCHLÝCH PŮJČEK IHNED