Půjčka bez registru úplně každému

Půjčka bez registru úplně každému

Jednoduchá, rychlá a také s minimem podmínek. Když se řekne půjčka, všichni si možná představí zážitek z devadesátých let minulého století, kdy šlo ještě o administrativně náročnou záležitost. Nebylo zvykem, aby bylo vyřízeno už za pár minut, a to ani v bance – nebankovní sektor ještě byl prakticky v plenkách.

Dnes už jde celá věc bez papírování, dokonce se dá říci, že se kompletně vyřeší přes internet. Ten se ještě v minulém tisíciletí nedostal úplně všude, ale dnes nic takového říci nemůžeme. Online svět řídí náš život, i když to nevidíme vždycky rádi, v případě nebankovních krátkodobých úvěrů je to ku prospěchu věci, že?

Registr dlužníků je tu spíše pro banky

Velká půjčka, stotisícový dluh, pak je třeba si ověřit žadatele o půjčku poněkud důkladněji, než pokud jde o vysloveně malou sumu v řádu tisícikorun. Půjčka bez registru je právě taková, nic po vás nepožaduje a prověření v registru dlužníků by vyšlo jejího poskytovatele na nemalé peníze. Nebude proto lepší ověřit bonitu budoucího klienta poněkud jiným způsobem, který by byl levnější a ještě rychlejší? Je to právě potvrzení o příjmu, o němž může být v těchto případech řeči. Pošlete zkrátka výpis z bankovního konta, kde budou jasně viditelná černá čísla – tedy příjmy, připsané platby a bude vidět, že se platba pravidelně opakuje, tedy jste v zaměstnaneckém poměru a není třeba nutné cokoliv dalšího řešit.

Půjčka bez registru znamená půjčku bez vysvětlování a složitého ověřování bonity, které přeci nemůže mít nikdo v lásce. Proč také, když znamená zbytečné papírování a čekání na prověrku, díky níž můžete o celý úvěr dokonce přijít? Banky zápis v registrech považují za hodně pádný argument, ale v nebankovním sektoru se situace prověřuje přeci jen jiným způsobem a šanci byste měli často i tehdy, kdyby se v registru záznam opravdu našel. Může totiž pocházet z různých zdrojů a třeba je na vině jen neuhrazený paušál za mobilní telefon, že? Potom není důvod řešit situaci drakonickým způsobem a žádost o půjčku přímo zamítnout. Jsou i jiné cesty.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: