Půjčka bez potvrzení příjmu

Rychlé nebankovní SMS online půjčky

S rychlými půjčkami se v rámci tuzemského finančního trhu opravdu protrhl pytel. A není se vůbec čemu divit, poptávka je opravdu vysoká. Proto finanční skupiny a různé půjčkové společnosti neustále přichází s novými typy půjček, které žadatelům poskytují opravdu mnoho výhod.

Jedním typem půjček, který by měl být pro žadatele opravdu lákavý je půjčka bez potvrzení příjmu. Tento typ půjčky je známý také pod názvem půjčky bez doložení příjmů.

A proč je tato půjčka tak oblíbená?

Půčka bez potvrzení příjmů dává možnost jejího získání také žadatelům, kteří nemají stabilní příjem případně nemají žádný zdroj příjmů. V praxi se často jedná o žadatele bez práce, kteří potřebují vyřešit současný finanční problém a chtějí mít okamžitě peníze na účtu.

Pokud hledáte tento typ půjčky, většinou jej najdete zároveň v kombinaci se službou půjčky bez nahlížení do registru. V praxi se jedná o rychlou půjčku bez potvrzení příjmu a nahlížení do registru dlužníků. Tento typ půjčky žadatelům poskytuje úplnou volnost při získávání půjčky. Nejen že finanční skupina či půjčková společnost nekontroluje žadatelovi příjmy, ale také nekontroluje historii jeho dluhů. Díky tomu mohou půjčku získat také žadatelé, kteří jsou zapsáni v některých registrech dlužníků z nichž je pravděpodobně nejznámější Solus (půjčky bez nahlížení do registru dlužníků Solus).

U půjček bez potvrzení příjmů a nahlížení do registru dlužníků je nutno podotknout, že se v drtivé většině jedná o malé půjčky. Obvykle do 10 000 Kč.

U takto malých půjček se často také jedná o první půjčku zdarma. Ta má za účel navázat vztah mezi žadatelem a společností poskytující půjčky. Pokud jste o této půjčce neslyšeli, tak se jedná o malou půjčku obvykle do 7 000 – 10 000 Kč s krátkou splatností obvykle 14 – 30 dní.

V praxi to zjednodušeně funguje tak, že o první půjčku zdarma bez úroků a poplatků zdarma zažádáte online, půjčková společnost ji během okamžiku schválí a převede požadovanou částku na váš bankovní účet. A poté je na vás, zda půjčku stihnete v domluveném termínu splatit. Pokud ji v domluveném termínu splatíte, nebudete platit žádné poplatky ani úroky. Pokud ji v domluveném termínu splatit nestihnete, přijdou sankce. Sankcí se není nutné obávat, jsou vždy předem domluvené tak, abyste přesně věděli, kolik případně přeplatíte.

DALŠÍ RYCHLÉ PŮJČKY: